20 itāļu virtuves

Itāļu virtuves komplektu popularitāte – ārpus konkurences. Tas nav pārsteidzoši – itāļu virtuves ir augstas kvalitātes un estētiski nevainojamas. Pārliecinieties par to ar fotoattēlu izlasi.

Nepārspējams dizains

Saulainā Vidusjūras reģiona virtuves komplektu klāsts ir neticami bagātīgs, un tajā ir modeļi, kas piemēroti jebkurai gaumei. Ar rokām esam atlasījuši fotogrāfijas ar dizaineru virtuvēm, modernām virtuvēm un klasiskām itāļu virtuvēm. Itālijā, Eiropas renesanses šūpulī, līdz pat mūsdienām netrūkst talantīgu mākslinieku, kas rada šarmantas un elegantas, kvalitatīvas un funkcionālas mēbeles…

Apenīnu pussalas ražojumiem pirmām kārtām raksturīgs visaugstākā līmeņa dizains. Lai iepazītos ar to tuvāk, palīdz itāļu virtuvju fotogrāfijas no mūsu atlases.

Itāļu virtuves dizains ar modeļiem, ko radījuši slaveni itāļu un starptautiski virtuves dizaineri.. arhitekti un dizaineri – Pēc pasūtījuma izgatavotas mēbeles, kuru vērtība bieži vien ir pat augstāka nekā klasiskajām virtuvēm.

Itāļu virtuves klasika – Tie ir īsta žanra klasika: tie izceļas ar eleganci, precīzām proporcijām un rūpīgu apdari. Itālijas mēbeļu rūpnīcas aktīvi izmanto roku darbu: meistari skapju veidotāji klasiskos komplektus rotā ar grieztiem elementiem. Fasādes ir izgatavotas no masīvkoka.

Itāļu virtuves modernas – ir daudzpusīgi, moderni komplekti, ko izstrādājuši rūpnīcas dizaineri un dizaineri. Modernās virtuves ir lētākas par klasiskajām un dizaina virtuvēm, taču to kvalitāte un izskats bieži vien ir tikpat labs.

Lasīt arī  25 tualetes galdiņi guļamistabai
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: