Virtuve apvienota ar dzīvojamo istabu dzīvoklī Rīgas upes krastā: Marina Terešina

Virtuves, kas apvienota ar dzīvojamo istabu, fotoattēlā redzams, ka upes tēma un "plūdums" izpaužas vairākos veidos: griestos, grīdā un krāsu gammā.

Marinas Terešinas dizaina studijas projekts ir konkursa "Konceptuālākais interjers: spilgta ideja" dalībnieks

Dizaineres Marinas Terešinas interjerā dominē upe, no visiem dzīvokļa logiem. Attēlā redzams virtuves un viesistabas dizains ar dabīgo smilšu un māla toņu krāsu gammu, sākot no tumši zemes krāsas un beidzot ar tumši vannasistabas mozaīkas krāsas līdz maigajai upes krasta smilšu krāsai uz bērnistabas sienām. Virtuves un dzīvojamās istabas dizains bija noteicošais faktors visa dzīvokļa dizainā. Dzīvojamās istabas fotoattēlā, kas apvienots ar virtuvi, redzams oriģinālais risinājums, kas izmantots, lai atdalītu abas zonas: upes oļi "izkaisīti" gar centrālo sienu un izmantoti dekorēšanai starp ēdamistabas un dzīvojamās istabas zonām. Virtuvei, kas apvienota ar viesistabu, ir simetriska kompozīcija ar kamīna krāsni centrā. Ir arī ēdamistabas zona. Virtuves-dzīvojamās istabas dizains ir vienkāršāks un atturīgāks, salīdzinot ar galveno guļamistabu, kurai ir raksturīgas austrumu stila iezīmes- Ģimenes aizraušanās ar austrumu estētiku. Kopumā dzīvokļa interjers izrādījās tāds, kādu to bija iecerējis autors: gaišs, gaisīgs un kamerāls.

Dizaineres Marinas Terešinas projekts Konkursa "Konceptuālākais interjers: pārsteidzoša ideja" dalībniece

Lasīt arī  Mūsdienīga virtuve minimālisma stilā: dizainere Anna Šemuratova
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: