Neliela virtuve: Domestic Studio

Bāra letes mazā virtuvē, lai ietaupītu vietu. Šī risinājuma galvenā iezīme ir sava veida "logs" uz dzīvojamo istabu.

Virtuves ar brokastu bāru dizains no Domestic Studio – konkursa "Labākā virtuve" uzvarētājs.

Bāra letes mazai virtuvei šajā Domestic Studio risinājumā, iespējams, ir labākais veids, kā to izdarīt: tas ietaupa vietu, izskatās glīti un atdala virtuves zonu no dzīvojamās istabas. Tumšā koka letes zemā tonī ir iebūvēta atbilstošā panelī.. augšējā un sānu telpā un atrodas starp abām kolonnām. Rezultāts ir liels taisnstūris, sava veida logs uz dzīvojamo istabu, no kura ērti var redzēt visu, kas notiek mājā. Nelieli apgaismes ķermeņi ir integrēti augšējā panelī. Virtuve ir veidota siltās un dabīgās krāsās, kas labi sader ar dzīvokļa kopējo krāsu gammu. Rezultāts ir mājīga telpa labam ēdienam un patīkamām sarunām. Bieži vien mazās virtuves ar brokastu bāru var izskatīties kā minibārs, taču šajā gadījumā tā nav tāda sajūta. Neskatoties uz nelielo platību, virtuve izskatās kā atsevišķa, pilnvērtīga un nošķirta dzīvojamā telpa.

Lasīt arī  Virtuve bez sienas skapīšiem - kas jāņem vērā?
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: