Lauku stila guļamistaba: dizainere Maria Latysheva

Galvenā loma guļamistabā ir gultai: elegants un skaisti veidots galvgalis ir neuzkrītošs, bet svarīgs akcents, kas nosaka telpas stilu.

Lauku stila guļamistaba, autore Maria Latysheva, konkursa "Labākais interjera tekstila dizains" uzvarētāja.

Lauku stila guļamistabas fotogrāfijas priecē acis galvenokārt tāpēc, ka tās krasi atšķiras no standarta interjeriem. Dizainere Maria Latysheva ir liktusi uz dažādu toņu dabisko koku, lakonisku toņu audumiem un plašu, bet elegantu gultu ar cirsts galvgalī. Galvgalda skaisto formu atkārto un izceļ plakātu rāmis virs gultas. Citi guļamistabas stilistiskie elementi vienkāršas tumša koka sijas zem griestiem, kas iezīmē telpas neparasto kontūru, pīts šūpuļkrēsls, dabīgā koka grīda… Sijām ir padziļināts apgaismojums, blakus krēsliem – Pareizas krāsas un stila stāvlampa. Tekstila risinājums ir ļoti lakonisks, lai nemazinātu gultas eleganto apdari. Kopumā šis delikātais un maigais interjers noteikti nav tikai lauku interjers Drīzāk to varētu raksturot kā lauku provenkālā stila guļamistabu.

Lasīt arī  Skaidrs aprēķins: guļamistaba, virtuve un kabinets uz 29 metriem
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: