Guļamistaba lielā dzīvoklī Astanā: Versija arhitektūras studija

Guļamistabas dizaina projekts ir ieturēts gaišos persiku toņos, kuru maigumu paspilgtina zila glezna virs kamīna. Mēbeļu minimums lielajā telpā vēl vairāk izceļ interjera izsmalcinātību.

Arhitektu studijas Versia guļamistabas projekts ir piedalījies MosBuild galerijas konkursā "Labākais istabas dekors" .

Guļamistabas dizaina projekti parasti ir ieturēti mierīgās, maigās krāsās, un arhitektūras studijas "Version" guļamistabas projekts — nav izņēmums. Tomēr Kazahstānas Republikas galvaspilsētā esošā lielā dzīvokļa interjers ir ieturēts siltos, saulainos, gleznainos toņos. Guļamistaba izskatās vienkārša, bet eleganta un bagāta vislabākajā šī vārda nozīmē. Šeit redzams šķietami dīvains, bet ļoti veiksmīgs baroka un austrumu motīvu apvienojums: tie ir tik sarežģīti savijušies, ka tos ir grūti nošķirt vienu no otra. Dekorēšanai tiek izmantoti dabīgi materiāli – marmors un koks. Dekoru veido apmetuma līstes un keramikas paneļi ar nacionāliem rakstiem; šeit var apskatīt arī modernu kamīnu un svečturus. Istaba ir pietiekami liela, taču tajā ir ļoti maz mēbeļu. Taču tur ir daudz vietas un gaisa Labākā kombinācija guļamistabai pilsētas dzīvoklī.

Lasīt arī  Baltā guļamistaba: dizainere Anastasia Olyushina
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: