Klasiskas dzīvojamās istabas interjers: dizainere Natalia Zorina

Bieži vien klasiskās dzīvojamās istabas ir vai nu pārblīvētas ar dažādām detaļām, vai, gluži pretēji, pārāk parastas un paredzamas. Taču šajā lauku mājā interjers izskatās svaigs un jautrs.

Dzīvojamā istaba pasteļtoņos, Natālijas Zorinas, konkursa "Tekstils interjerā" dalībnieces, dizaina projekts vietnē "Interjera dizains"

Dekorējot dzīvojamo istabu lauku mājā Francijas Rivjērā, dizainere Natālija Zorina vēlējās radīt harmonisku tekstūru un toņu kombināciju, kuras pamatā ir pasteļtoņi ar dažiem spilgtiem krāsu triepieniem. Veidojot viesistabas dizainu, autore vadījās pēc klasisko viesistabu interjeriem ar izsmalcinātiem tekstila dekoriem. Krāsu gammas pamatā bija pienaini toņi – Tas ietver marmora grīdas dēļus, sienas, dažādas lampas, mīkstās mēbeles un krēslu pārvalkus. Šādā pašā siltā pasteļkrāsu gammā, bet nedaudz bagātīgākā, grezni ir arī greznās drapērijas aizkari. Tam kontrastē masīvas tumšas mēbeles, un dekoratīvie akcenti ir veidoti sarkanvīna un šokolādes krāsās. Pateicoties daudzveidīgajiem un rūpīgi izvēlētajiem tekstila dekoriem, klasiskās dzīvojamās istabas interjers šajā mājā izskatās svaigs un mūsdienīgs. Papildus dekoratīvajai funkcijai tekstilizstrādājumi pildīja arī praktisku uzdevumu: ar platiem lambrekeniem tika aizklātas markīžu tehniskās kastes, bet paši aizkari tika "izgaismoti" siltos krēmkrāsas bēšos toņos masveida lambrekena dizains un vizuāli paplašināja logu ailu robežas.

Lasīt arī  Kā ierīkot kamīnu pilsētas dzīvokļa interjerā
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: