Feng Shui virtuvē

Feng šui virtuvē ir daudz noteikumu. Daudzus seno gudro padomus ir grūti īstenot. Taču pat Veselības ministrija nevar apstrīdēt citus ieteikumus.

Vispārīgas vadlīnijas

Pilna izolācija. Pirmkārt un galvenokārt: virtuve nedrīkst būt redzama no ieejas durvīm. Vēlams uz dienvidiem vai austrumiem, bet ne dzīvokļa vai mājas vidū.

Ja nevēlaties, lai jūsu virtuve izraisītu psihozi, pārliecinieties, ka tā atbilst feng šui noteikumiem.

Otrais. Telpai jābūt izolētai no visām citām telpām ar to specifisko enerģiju. Bet virtuves feng šui ir pilnīgi iespējams apvienot ar ēdamistabu ( lai netraucētu brīvu pozitīvās enerģijas qi apriti ). Vannas istabas apkārtne nav apsveicama.

Kas ir Feng Shui jūsu virtuvē?? Šajā filozofijā mani vienmēr ir pārsteidzis, ka tādas lietas kā tekošs krāns vai virtuves un tualetes kaimiņattiecības tiek interpretētas negaidītā veidā, piemēram, kā "tekoša" nauda. Vai arī virtuves plīts un izlietne nav novietotas blakus viena otrai drošības apsvērumu dēļ, bet gan tāpēc, ka šie elementi ir viens otram pretēji. Lai gan visas feng šui prasības ir diezgan loģiskas: funkcionējoši krāni un caurules, daudz gaismas, slēgta noliktava, nekādi saplaisājuši trauki, apaļš galds vai galds ar apaļām malām, tīri logi un svaigi ziedi uz palodzes.

Kāda ir jūsu feng šui virtuvē?? Šajā filozofijā mani vienmēr ir pārsteidza, ka tādas lietas kā tekošs krāns vai kaimiņu virtuve ar tualeti tiek interpretētas negaidītos veidos, piemēram, kā "tekoša" nauda. Vai arī virtuves plīts un izlietnes nevēlamais tuvums nav saistīts ar drošības prasībām, bet gan ar elementu konfrontāciju. Taču visas feng šui prasības ir diezgan loģiskas: funkcionējoši krāni un caurules, daudz gaismas, slēgta uzglabāšanas sistēma, nesaplaisājuši trauki, apaļš vai noapaļotu malu galds, tīri logi un svaigi ziedi uz palodzes.

Paslēpt

Aizvērt un remontēt. Durvīm uz virtuvi nevajadzētu būt tikai.. Tas ir cieši jānoslēdz. Ieteicams virs ieejas piekārt zvanu vai laternu, lai apgaismotu pozitīvās enerģijas ceļu. Ūdens krāniem un caurulēm vienmēr jābūt funkcionējošām, jo ūdens strūklas simbolizē aizplūstošo qi nauda.

Lasīt arī  Itāļu stils interjera dizainā

Dizaineri iesaka atstāt telpu atvērtu, bet feng šui māca pretējo – turēt virtuvi izolētu. Atbilde varētu būt virtuve skapī.

Vairāk gaisa! Feng šui virtuvei jābūt plašai, lai tajā varētu brīvi cirkulēt. Vēlama taisnstūra vai kvadrāta formas telpa. jānostiprina izvirzījumi ( piemēram, cauruļvadi ) jānostiprina. Izvairieties no virtuves sadalīšanas ar grīdām, kāpnēm un pakāpieniem.

Attēlā: Pedini virtuves iekārta Integra, dizains – Paolucci Domenico.

Ierīces un mēbeles

Pretnostatījums starp plīti un izlietni. Mūsdienu virtuvi veido divi pretēji elementi – ūdens un uguns. Nenovietojiet tos blakus. Trauku mazgājamā mašīna, cepeškrāsns un izlietne nav labs sākums, tāpēc izlietne un mikroviļņu krāsns ir slikta feng šui. To var mazināt, atdalot abus elementus ar neitrālu priekšmetu, piemēram, koka skapīti vai nelielu darba virsmu.

Feng šui virtuves izkārtojums iesaka nošķirt uguns un ūdens zonas.

Durvis redzeslokā. Plīts, kas ir visas mājas enerģijas centrs, ir jānovieto tā, lai cilvēks, kurš gatavo ēdienu, varētu redzēt durvis. Vēlams novietot pie dienvidu sienas, prom no loga. Ja tas nav iespējams, tad virs plīts jānovieto atstarojošs objekts, piemēram, pulēts tvaika nosūcējs vai dekoratīvs paliktnis. Ledusskapis jānovieto virtuves dienvidaustrumu stūrī. Tās durvis nedrīkst atvērties priekšējo durvju virzienā.

Virtuve ar salu ļaus vienlaikus gatavot ēdienu un redzēt durvis.

Stuff- ārpus redzesloka. skapju durvīm jābūt aizzīmogotām un jāizvairās no atvērtiem plauktiem. Asus priekšmetus ( nažus un dakšiņas ) vienmēr vajadzētu glabāt atvilktnēs. Kopumā izvairieties no nevajadzīgu un reti izmantotu priekšmetu uzglabāšanas virtuvē, kas rada negatīvu enerģijas uzkrāšanos. Bet puķes podos uz palodzēm ir jauki.

Mēbeļu ražotāji ir vienisprātis ar ķīniešu gudrajiem: turiet piederumus, galda piederumus un traukus segtos un plauktos un atvilktnēs!

  • Modern Art DE LUXE virtuves iekārta no rūpnīcas Allmilmoe
  • Scavolini rūpnīcas Grand Relais, dizains - Cavana Massimo
  • Somelier virtuves iekārta no rūpnīcas Bamax
  • Leihta rūpnīcas virtuves iekārta Concept 40

Virtuves iekārta Modern Art DE LUXE no rūpnīcas Allmilmoe.

Lasīt arī  Kā izrotāt nelielu dzīvokli: noslēpumi un triki

Rakstāmgalds – uz sāniem. Vissvarīgākais ir atrast vietu ēdamgaldam. Virtuves feng šui nepieļauj tās atrašanās uz "stresa līnijas" ( starp durvīm un logu ). Ovāls vai apaļš galds radīs virtuvē pārliecinošu atmosfēru. Izmantojiet šo padomu: ir labi zināms, ka skapji bez stūriem "var izturēt" daudz vietas vairāk cilvēku nekā salīdzināmas taisnstūra un kvadrātveida konstrukcijas.

Apaļš vai ovāls galds radīs uzticības gaisotni jūsu virtuvē.

Apgaismojums

pret sauli. Feng šui virtuvē jābūt piepildītai ar dabisko gaismu. Tāpēc nav nepieciešami smagi aizkari un žalūzijas, kas aizsedz saules gaismu. Tekstilizstrādājumi arī aktīvi absorbē smakas. Lielie logi jāuztur tīri un bez plaisām un šķembām ( citādi nesaskaņas un strīdi ir neizbēgami ).

Papildus tam: logam jābūt labi iztīrītam – caurspīdīgs stikls ļauj mājoklī ieplūst daudz vairāk saules gaismas. Mākslīgajam apgaismojumam jābūt daudzveidīgam un spilgtam. Novietojiet galveno gaismu virs ēdamgalda vai darba galda.

Vairāk gaismas virtuvē! Ja neesat gatavs pilnībā iztikt bez aizkariem, izvēlieties daļēji caurspīdīgus audumus.

Arī par tēmu:
Modes virtuves komplekti pie
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: