Elegantā šabja

"Shebey-chic" ir stils, kas radies 20. gadsimta 80. gadu beigās.

«Šebija šiks." angļu valodā nozīmē "shabby chic" ( nobružāts- Nobružāts, nobružāts, bāls ).

Chebby-chic stila piekritēji ir pazīstami ar savu mīlestību pret diskrētu greznību vecinātas ( dabiskas vai mākslīgas ) lietas. Īsta interjera skaistuma pazīmi viņi saskata laika pēdās, dodot priekšroku augsto tehnoloģiju mēbelēm, nevis šiks mēbelēm, kas izskatās "šiks". Tomēr nobružātas vai citas novecošanas pazīmes ne vienmēr ir šebija stila atribūts, lai gan šādos interjeros tās ir bieži sastopamas.

Starp citu, pats termins "šiks" radās Anglijā 80. gados, kad 20. gadsimta sākuma interjeri kļuva ļoti populāri britu vidū, un ātri izplatījās visā pasaulē.

Pamata motīvi:

  • Krāsas: maigas, pasteļkrāsas, pārsvarā balta Balta, maigi zila, maigi rozā;
  • Modeļi: ziedu motīvi, eņģeļi;
  • Tehnika: novecošanās- Mēbeles ir dekorētas tā, lai radītu senatnīguma iespaidu;
  • Ģeometrija: smalks rūtiņu un svītru lietojums;
Lasīt arī  Interjera dizainere. Kādam nolūkam tas ir paredzēts?
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: