Eklektika interjerā

Eklektisms ir dažādu kultūru dialogs. Bet kur ir robeža, kas nošķir eklektismu no dažādu laiku, kultūru un stilu priekšmetu asamblejas bez gaumes??

Kuru varētu iedvesmot eklektisks dizains?

  • Drosmīgajam eksperimentētājam. Jūs varat apvienot atsevišķus stilistiskos elementus un, veiksmīgi improvizējot, izveidot savu stilu. Dažādi interjera dizaina stili saplūst vienā veselumā unikāls.
  • Kolekcionāriem. Eklektika interjerā – Lielisks risinājums tiem, kas ir izsoļu fani un dievina kolekcionēšanu. Šādā interjerā ir vieta ikvienam antīkajam priekšmetam.
  • Ceļojumu entuziasti. kuriozus un suvenīrus, kas atvesti no tālienes to interjeri lieliski saderēs gan ar antīkajām, gan modernajām mēbelēm.
  • Daudzpaaudžu ģimenei. Ja vēlaties, varat atrast ideālu dažādu interjera dizaina stilu kombināciju pat vienā telpā. Ikviens var izveidot stūrīti, kurā jūtas maksimāli ērti.

Apdare

Komforts un ērtības. Tas ir Eklektiska interjera galvenās iezīmes. Modē ir tas, kas jums patīk vai kas jums funkcionāli der. Atšķirībā no saplūšanas eklektika koncentrējas uz harmoniju Dažādiem stilistiskajiem elementiem jābūt kombinētiem krāsu, faktūras un dizaina ziņā.

Neitrāls vispārējais fons eklektiskā interjerā apvieno telpu un izceļ atsevišķas spilgtas dekoratīvās detaļas.

Kas ir tik brīnišķīgs bezgaumīgajā eklektismā?? Vienmēr jābūt uzmanīgam un jāsaprot, ka dažādu produktu sajaukšana var izraisīt pilnīgu garšas trūkumu. Viens no mūsdienu labākajiem risinājumiem ir mūsdienīgu mēbeļu iekļaušana klasiskās arhitektūras interjerā. Protams, ne katrs mūsdienīgs priekšmets vai aksesuārs ir piemērots katram klasiskajam interjeram. Turklāt ir svarīgi, lai viss saskanētu ar krāsu. Pat ja tas ir eklektisks, interjeru nevar pārvērst par krāsainu cirku. Tāpēc ir labāk, ja interjera dizainu izstrādā profesionālis.

Kas atšķir bezgaršīgu eklektismu? Vienmēr esiet piesardzīgi un atcerieties, ka, sajaucot dažādas lietas kopā, var iegūt pavisam sliktu garšu. Viena no mūsdienu labākajām iespējām ir ievietot modernas mēbeles klasiskā arhitektūras interjerā. Protams, ne katrs mūsdienīgs priekšmets vai aksesuārs būs piemērots katram klasiskajam interjeram. Svarīgi ir arī, lai viss būtu krāsu ziņā saskaņots. Pat ja tas ir eklektisks, jūs nevarat pārvērst interjeru par daudzkrāsainu cirku. Tāpēc ir labāk, ja to veic profesionāls speciālists.

Paslēpt

Vispirms izvēlieties neitrālu kopējo fonu. Jebkuram fonam jābūt vienojošam, citādi telpa neizbēgami "izjuks". Bieži vien kā fons tiek izmantotas neitrālas krāsas, lai izceltu dažas spilgtas dekoratīvās detaļas. Grīdas apdare ar elegantu dabīgā koka rakstu, sienas ar Tapetes vienotā krāsu gammā.

Lasīt arī  Marokas stila interjers

Mēbeles

Priekšmetu vinaigrette. Eklektika interjerā – daudzkrāsaini plastmasas krēsli blakus senlaicīgam galdam no smalka dzelzs lējuma, modernas ierīces blakus vecmāmiņas kumodei, kas saglabājusies vairākās paaudzēs. Galvenais ir Iestatiet pareizo krāsu, materiālu un faktūru kombināciju.

Šādu ansambli ir grūti izveidot. Šim darbam ir nepieciešama izsmalcināta mākslinieciskā izjūta. Sadrumstalotie gabali ir jāapvieno kopīgai tēmai, kopīgam pavedienam. Lietas var apvienot pēc krāsas, pēc līdzīgas silueta līnijas vai līdzīgiem rakstiem, pēc faktūras vai izmēra. Ir svarīgi izvairīties no nevajadzīgas pārblīvēšanas.

Eklektiskā interjerā dažādu stilu elementus vieno kopīga tēma vai kopīgas iezīmes…

Dažkārt stilu sajaukšana ir riskants eksperiments, kurā dažādu stilu elementi tiek apzināti pretstatīti, it kā tie saduras viens ar otru. Fusion stils interjerā ļauj vienā telpā izvietot gan vintage, gan ar rokām darinātas mēbeles, kā arī dekoratīvus spilvenus.

Aksesuāri

Dekoratīvs kokteilis. Apkārtnē, kurā ir stilistiski atšķirīgu priekšmetu sajaukums, ir svarīgi izcelt detaļas. Vecās lietas nav jāizmet: lampa ar antīku abažūru var kļūt par vienojošu elementu visā interjerā. Ja jums patīk ceļot un pastāvīgi vest suvenīrus no dažādām valstīm ( ķīniešu ēdieni, grieķu paklāji ) arī tos var organiski integrēt interjerā. Eklektika apvieno šķietami nesavienojamus dekoratīvos elementus: vitrāžas, japāņu ekrānus, kaltas dzelzs nieciņus un austus paklājus.

Interjerā valda eklektika, ko raksturo liela uzmanība dekoram.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: