Pētījuma vēsture

Kādas bija mācības viduslaikos?? Un kā izskatās mūsdienīgs biroja stūrītis? Kas ir mainījies pēdējo piecsimt gadu laikā?

Interjers, kas izveidots saskaņā ar kapteiņa, pilnīgu privātumu un kabineta komfortu, palielina darba koncentrēšanos un produktivitāti.

Kabineta dzimšana

Vārds birojs ir cēlies no senā franču valodas vārda cabine «privāta istaba". Kabinets pirmo reizi parādījās viduslaiku beigās, un sākotnēji tas bija ne tik daudz darba, cik privātuma vieta. Dažkārt to sauc par kameru. Tur tika glabāta nauda un vērtslietas, tur valdnieki glabāja savus dārgumus. Pētera I dibinātā Finanšu ministrija tika saukta par palātu kolēģiju. Pirmā īstā "kamera" mēbeļu izcelsme meklējama renesansē, kad kabinets arvien biežāk kļuva par mācību vai dokumentu izstrādes vietu.

Pētījuma attīstība

Pirmās mēbeles bija augsti skapji ar sekretāriem, ko sauca arī par "skapjiem". Taču mājas kabinets nebija paredzēts tikai darbam, tajā varēja arī ēst (atcerieties attēlu "Aristokrāta brokastis" ), gulēja, atpūtās, ģērbās, izģērbās. Nav nejaušība, ka Puškinam ir "privāta istaba, kur pieticīgs skolnieks tiek apģērbts, izģērbts un atkal apģērbts". Tā bija ļoti privāta, gandrīz intīma telpa, kur drīkstēja ierasties tikai muižniecībai tuvākie cilvēki Sekretāres, kalpotājas, istabenes, istabenes junkers.

Rakstāmgalds bija pirmā mēbele, kas rotāja kabinetu, kad sāka definēt tā funkciju kā privātu telpu dokumentu kārtošanai.

  • K265 skapis no Annibale Colombo rūpnīcas
  • Korpuss 0450 no rūpnīcas Provasi
  • 4068 skapis no BTC rūpnīcas
  • Jūras aļģu eskritoāra skapis 492252 Jonathan Charles Fine Furniture

K265 kabinets, Annibale Colombo.

Kādam jābūt mūsdienīgam pētījumam? Vispārējā tendence ir virzība uz kuriozu kabinetu. Tieksme uz misticismu un noslēpumainību. Uzsvars uz glamūru un baroku. Daļējs aptumsums, izstieptas ēnas, deformācijas, neparastas tekstūras. Dekorā redzami organiskās pasaules motīvi: traipi, baktērijas, radiobākas. Tāda pati rūpnieciskā tendence mēbelēs un aksesuāros. Funkcionalitāte un praktiskums, no vienas puses. No otras puses, retumi un burvīgas dīvainības.Noskatieties video versiju par kabinetu ar rakstāmgaldiem, jaudīgiem bibliotēkas skapjiem un. Visi darbi, lietišķā sarakste un bieži vien pat grāmatas atrodas viesistabā tagad klēpjdatorā, ipad vai pat tālrunī. Lai gan jūs nevarat iegūt tik lielu koncentrāciju kā pētījumā.

Lasīt arī  Kā neparasti un ar nelielu budžetu izrotāt vienu istabu

Mūsu pilnīgas datorizācijas laikmetā steidzama nepieciešamība pēc atsevišķas personīgās darba telpas vairs nav nepieciešama. Varat strādāt guļamistabā, virtuvē vai interneta kafejnīcā… Mūsdienīgās mēbelēs iebūvētie LCD monitori nodrošina papildu iespējas informācijas iegūšanai un apstrādei.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: