Balkons ziediem: dizainere Tatjana Ivanenko

Balkona foto: stāsts par to, kā panorāmas trīsdesmitā stāva dzīvokļa balkons kļuva par siltumnīcu.

Tatjanas Ivanenko – konkursa "Lodžija, balkons, terase" dalībnieces – balkons ziediem

Lielākajai daļai telpaugu nepieciešama rūpīga kopšana un īpaši apgaismojuma apstākļi. Uz balkona parasti neriskē tos likt, jo baidās, ka agresīvie saules stari varētu kaitēt ziediem… Tomēr dizainere ir atradusi veidu, kā parastu lodžiju pārvērst par komfortablu siltumnīcu: panorāmas stikla ārpuse ir pārklāta ar spoguļplēvi, kas ielaiž mērenu daudzumu maigas gaismas un siltuma. Balkona ziedu fotogrāfijas pierāda, ka augi jūtas labi pat saulainā pusē. Izņemot puķu podus un nelielu kumodi, viņi nolēma uz balkona nelikt nekādas mēbeles. Rezultātā ir izveidota plaša galerija, kurā var atpūsties zaļumos un aplūkot pilsētu no trīsdesmitā stāva.

Dizaineres Tatjanas Ivanenko projekts konkursa "Lodžija, balkons, terase" dalībnieks

Lasīt arī  Kā aizpildīt lodžiju ar dīvānu: ideja šaurām telpām
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: