Maikls Puzickis par ar rokām darinātām flīzēm

Ar ko ar rokām darinātās flīzes atšķiras no standarta flīzēm? Kā radās ideja to ieviest pasaulē? Greta Wolfe rīkotājdirektors stāsta par flīzēm no visas pasaules.

Carocim flīzes, ko Carocim. Par biznesa ideju. Mūsu uzņēmums Greta Wolf dzimis 1997. gadā. Mana sieva Margarita Biragova ( tagad viņa ir mūsu vadošā dizainere ) ierosināja man izveidot mēbeļu biznesu. Esam pamanījuši ļoti neparastu cementa flīžu no Francijas uzņēmuma Carocim. Mēs rakstījām viņiem vēstuli pa parasto pastu, jo e-pasta sarakste tolaik vēl nebija populāra lieta. Un viņi atbildēja, ka labprāt mūs sagaidītu Mosbuild 97. Nākamajā gadā mēs jau paši šajā izstādē prezentējām viņu flīzes un majoliku. Tā sākās mūsu pastāvīgie autentisku materiālu meklējumi ar spēcīgu nacionālo kolorītu.
Scribbles+ Loops Scribble flīze no Popham Design. Par ar rokām darinātām flīzēm. Agrāk flīzes tika izgatavotas tikai ar rokām māla mīcīšana, formēšana, žāvēšana, apdedzināšana, glazēšana, krāsošana, atkal apdedzināšana… Tagad dažus posmus var pilnībā vai daļēji mehanizēt. Šādu sarežģītu produktu piegādātāju saraksts ir diezgan īss. Galu galā, jo vairāk roku darba tiek ieguldīts šādu flīžu izgatavošanā, jo vairāk problēmu var rasties. Atsevišķu gabalu parametri, raksti un krāsas var atšķirties. Kamēr dažiem cilvēkiem patīk šī īpašība, citi ar rokām darināto flīžu netradicionālismu interpretē kā nolaidību vai pat kļūdu.
Klasika + Twists Stripes flīzes no Popham Design. Par cenu. Rūpnieciskā ražošana pastāv, lai apmierinātu masveida pieprasījumu, un tai jābūt lētākai! Protams, ar rokām darinātu flīžu rūpnieciskā ražošana ir dārgāka. Taču cenas svārstās arī šajā grupā – Tunisijā vai Marokā ražotās flīzes ir lētākas nekā Francijā vai Itālijā ražotās flīzes. Mēs pārdodam šīs flīzes noliktavā un pēc pieprasījuma jau 10 gadus. Jūs varat saņemt tos noliktavā 3 dienu laikā, un to piegāde ilgst aptuveni 50 līdz 75 dienas.
Jonatan Loppin by Carocim. Par dizainu. Manuprāt, visneparastākā flīze ir ar rokām darinātas cementa flīzes. Tas ir pieejams mūsu specializētajā . Kad sākām darbu, par šāda veida flīzēm zināja tikai retais. Taču, izpētot vēsturi, kļuva skaidrs, ka tas ir ļoti izplatīts dekoratīvs materiāls Rietumos un Austrumos No Portugāles uz Malaiziju!
Lasīt arī  Koka darbi notiks jau 4. reizi.
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: