Uzziniet, kā cīnīties ar jucekli mājās

"Tīrs ir nevis tur, kur tu slauc, bet gan tur, kur tu nemet atkritumus," saka populārs teiciens. Kā efektīvi uzglabāt priekšmetus, nepārblīvējot telpu?

Atbrīvojiet vietu. Ievērojiet noteikumu "vīriešu zeķes" ( pirkts jauns- Izmetu vecos, kas bija nederīgi;. Un tas attiecas uz visu: traukiem, katliem, pannām utt. Ja vēlaties to izmest, pārdodiet to tiešsaistes blusu tirgū vai atdodiet. Uzglabājiet nevajadzīgas lietas "uz visiem gadījumiem" — jaunākā lieta. Tas attiecas gan uz "spontānās iepirkšanās" sekām, gan uz "spontāno iepirkšanos", kā arī par negaidītām dāvanām.

Izvēlēties: katrai lietai sava skaista kastīte vai atsevišķa atvilktne skapī.

Atkritumu poligona noteikums. Daudzi cilvēki pirms Jaunā gada atbrīvojas no nevajadzīgām lietām. Itālijā ir ierasts izmest vecās mēbeles. Ķīnā, pirms kaut ko pērkat, īpašnieks pārliecinās, ka jūs atbrīvojat vietu savā mājoklī, izmetot vecās drēbes.

Attēlā: Agape grozs COM510, ko izstrādājis Benedini Džampaolo.

Glabāt vienu gadu. «Ja tas nav izmantots ne reizi gada laikā, tas vairs netiks izmantots nekad — saka japāņi. Vismaz reizi gadā veiciet inventarizāciju un atbrīvojieties no nevajadzīgām lietām. To var izdarīt pirms Jaunā gada, lai uzsāktu gadu "no nulles".

Atteikties no nevajadzīgiem suvenīriem. Ja dodaties ceļojumā, centieties izvairīties no tādu nieciņu iegādes, kas pārblīvē jūsu mājokli. Kāpēc jums ir vajadzīgas šīs figūriņas un magnēti?? Dodiet priekšroku ēdamiem suvenīriem ( piemēram, sieram, olīveļļai, saldumiem ).

Visas vāzes un statuetes vienuviet. Ja jums joprojām tiek dāvātas nevajadzīgas lietas, pasakiet šiem cilvēkiem godīgi: mūsu mājas ir pilnas, paldies!. Pietiek. Ja nevarat sagaidīt, kad no tām atbrīvosieties, nokautējiet sevi, ja nevarat sagaidīt, kad no tām atbrīvosieties ( novietojiet tās visas vienuviet. Dažreiz pārāk daudz ir tikai oriģināla dekoratīva funkcija.

Lasīt arī  Kā iekārtot vannas istabu koka mājā

Kas no tā, ja jums ir ducis plakātu, daži spoguļi un figūriņas. Dažkārt pat pārmērība var būt dekoratīvs elements. Uzziniet, kā Vitra māca!

Roku balsts ir universāla kaste. Atslēgām, rotaslietām, juvelierizstrādājumiem un kosmētikai ir nepieciešami īpaši uzglabāšanas piederumi; pretējā gadījumā tie pazūd un sajaucas ar nevajadzīgām lietām. Ieguldiet visdažādākajās glabāšanas kastēs un grozos; kastē var glabāt arī sīkus priekšmetus. Piemērots ne tikai rotaslietām, bet arī šūšanas piederumu uzglabāšanai. Mūsdienās pat kumode var būt miniatūras kumodes formā.

Attēlā: AA130, Maggi Massimo, dizains – Maggi Massimo.

Pareizās mēbeles Jūsu palīgs. Mēbeles nereti ir aprīkotas ar papildu uzglabāšanas tvertnēm. Piemēram, dīvāna roku balsts ir izgatavots kafijas galdiņa formā. Ērts. Atšķirībā no parastas galda virsmas uz galda vairs nav iespējams "aizmirst" lietas neizmazgāta kafijas krūze, atvērts klēpjdators un ducis žurnālu.

Žurnālgaldiņš var būt aprīkots ar lieliem glabāšanas nodalījumiem konsolei, grāmatām un kompaktdiskiem… Visi atkritumi ātri pazūd no redzesloka ( īpaši vērtīgi, ja pie jums ierodas negaidīti viesi ).

Izvēlieties divējāda lietojuma mēbeles ar paslēptām uzglabāšanas kastēm.

Nepērciet mēbeles "no plaukta". Jums nav nepieciešams iegādāties vairāk mēbeļu, nekā patiesībā nepieciešams. Ieteicams iepriekš aprēķināt, cik daudz uzglabāšanas vietas nepieciešams drēbēm, traukiem un piederumiem. Ja iegādājaties "uzglabāšanas" skapjus, brīvajā vietā ātri vien parādīsies jaunas lietas.

Milzīgs plaukts ar tukšu plauktu rindām neizrotās interjeru! Nepērciet mēbeles, kas ir lielākas, nekā patiesībā nepieciešams.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: