Ideāls mājoklis Nr. 18: glīts dzīvoklis ar terasi uz jumta Londonā

Slavenā Latviešu interjera dizainere Varvara Zelenetskaja izvēlas savu Rietumu kolēģu dizainu. Un paskaidro, kāpēc tā ir ideāla mājvieta. Virtuālā interjera apskates laikā Varvara atklāj pārsteidzošas detaļas un trikus, kurus vērts iegaumēt. Vēl vienā izdevumā ir brutāls un ironisks dzīvoklis Notinghilā.

Ideāli piemērots aizņemtām, bet viesmīlīgām mājām ar pieaugušu bērnu vai tikpat viesmīlīgu dzīvokļa biedru pārim.

Ēdamistaba šeit ir balstīta uz nelielu alūziju, un dzīvojamā istaba atrodas ļoti neparastā vietā.

Ēdamistaba ar grāmatām ir, maigi izsakoties, neparasts, taču daudz interesantāk ir atrast pilsētniecisku noskaņu šajā interjerā. Ķieģeļu siena ar metāla izkārtni, griestu lampas, kas izskatās kā neona zīmes, augs grozā un raupjš galds ar neuzkrītošiem melniem krēsliem. Vienīgais "bet" — Daudz mājīgāk nekā parkā.


Lasiet arī:

  • Ideālā māja Nr. 2: moderns eklektisks stils
  • Dzīvoklis modernā amerikāņu stilā: Varvaras Zelenetskas projekts
  • Ideāla māja Nr. 16: relaksējošs interjers ar skatu uz dārzu

Virtuve

Virtuve atrodas vienu stāvu augstāk un šķiet, ka tā ir paslēpta "aiz stūra" no ēdamistabas. Vēsā baltā krāsa priekšauta zonā ir izgaismota ar dzeltenām spuldzēm, kas piešķir tai jūtamu siltumu.

Virtuve

Virtuve ir moderna un minimālisma stilā, taču virtuves īpašniekiem, kuri nav pieraduši izmantot kapāšanas dēlīšus, tā var būt nedaudz neērta. Darba virsma šeit ir noklāta ar teksturētām flīzēm un, iespējams, ar dabīgo akmeni. Skaisti, protams, bet šādas virsmas prasa īpašu kopšanu.

Dzīvojamā istaba

Un šeit ir dzīvojamā istaba, kas, acīmredzot, atrodas starp stāviem. Maz ticams, ka šī telpa tiks izmantota kādam citam mērķim, kā vien socializācijai. Nav papildu apgaismojuma, piemēram, lasīšanai. Tāpat kā televizors. Taču tur ir marmora gabals, kas simbolizē kolonnu, un diezgan mierīgs modernās mākslas darbs. Spriežot pēc telpas noskaņas, īpašnieki šeit uzturas galvenokārt vakaros.

Lasīt arī  Princeses un jūrnieki: kā apvienot meitenes un zēna istabas koncepcijas

Pirmā guļamistaba

Pirmā guļamistaba priecē ar interesantu vannas istabas durvju spēli. Šeit tās ir melnas, kontrastē ar baltajām sienām un turpina galvgalda līniju. Runājot par

Otrā guļamistaba

Otrā guļamistaba, neraugoties uz sienu nokrāsu, ir daudz mierīgāka. Vēss zils un stikls ir līdzsvarā ar pūkainu tekstilu un daudz saules gaismas. Izraisa jautājumus, kas vērsti uz guļamzonas lampu uz statīva, bet jā, tas ir īpašnieku jautājums.

Vannas istaba

Vannas istaba ir stilīga un ļoti gaiša. Telpa ir neliela, bet gudri veidota – īpaši iepriecina stikla starpsiena vannas istabā un dziļa niša sienā.

Interesanti plakani dizaini

Interjers no dizainera projekta Dzīvokļa interjers no dizainera veiktā projekta Dzīvokļa interjers no dizainera realizētā projekta
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: