Bērnu guļamistaba

Jebkurā vecumā bērniem nepatīk iet gulēt. Tas ir tikai dabiski, galu galā pasaule ir tik interesanta vieta, un jūs nevarat to iepazīt miegā, kas nozīmē, ka jūs tērējat laiku. Kā padarīt jūsu bērna guļvietu laimīgu, lai dotos gulēt? Kāpēc bērnam ir nepieciešama atsevišķa guļamistaba un cik daudz gultas tajā ir jābūt??

Apdares līdzekļi. Romantiskām meitenēm, kas iedomājas sevi par princesēm, patiks gultiņas ar miniatūru nojume. Zēnam īpaši varētu patikt auto modeļa gulta. Un, ja šādas mēbeles jums šķiet pārāk radikālas, izmantojiet tapetes plakātus ar sacīkšu automašīnu un pasaku varoņu attēliem.

Attēlā: Paidi bērnu gulta Sophia 03.

Palielināt miega pievilcību

Bērnu gultas veļa. Izmantojiet to kopā ar bērnu, lai izdomātu pasaku par to, kā viņš iet gulēt uz gultas pārklāja uzzīmētā pasaku zemē.

Vieta rotaļlietām. Daudzi bērni iet gulēt ar rotaļlietām. Ar to nav nekā slikta. Bet pārliecinieties, ka gultā ir pietiekami daudz vietas: citi pērtiķu lāči neatstās bērnam vietas uz matrača, un ir labi ļaut rotaļlietai nokrist uz grīdas, nevis jūsu bērnam.

Bērnu gultas izvēle

Bērnam. Koka gultiņa ar līstēm būtu ideāli piemērota mazulim. Varētu izvēlēties "augošu gultu", piemēram, gultu ar noņemamām malām vai bīdāmu gultu, kas "aug" ilgi sarunājās ar uzņēmēju.

Sākumskolas bērniem. Divstāvu gultas būtu piemērotas. Bērniem vecumā no 3 līdz 5 gadiem šis modelis nav drošs. Šajā vecumā bērni vēl nespēj paši nolaisties pa kāpnēm ( piemēram, lai izmantotu tualeti );.

Pusaudži. Iegādājieties mēbeles, kuras var ņemt līdzi "pieaugušo dzīvē": daudzi pusaudži pārspēj savus vecākus augumā. Ja jūsu istaba ir pietiekami liela, varat iegādāties atpūtas krēslu vai divguļamo gultu.

Lasīt arī  Izģērbšanās: kā izvēlēties pareizās priekšnama mēbeles

Īpašas prasības. Atcerieties, ka pirmsskolas vecuma bērna gulta, dīvāns vai dīvāns nedrīkst būt pārāk mīksts: tas kaitē bērna stājas attīstībai.

Kāpēc bērniem nepieciešama atsevišķa guļamistaba? Neaizmirstiet, ka bērniem un pieaugušajiem ir ieteicama dažāda ilguma gulēšana. Pieaugušajiem pietiek ar 7-8 stundām miega, bērniem līdz četru gadu vecumam ir nepieciešamas 11-12 stundas, bērniem līdz septiņu gadu vecumam – 11 stundas, bet pusaudžiem – 9-10 stundas. Ja vienā istabā guļ bērni ar ievērojami atšķirīgu vecumu vai pieaugušais un bērns, vecākais bērns ne vienmēr varēs palikt istabā, kad jaunākais guļ. Un viņam būs jādara savi darbi citā telpā. Šādās situācijās ir labi, ja bērniem ir sava guļamistaba .

Citu cilvēku gultas bērna guļamistabā

Jaundzimušā istabā. Var pārveidot par pilnu gultu. Pirmkārt, bērns ir jāuzrauga. Otrkārt, zīdainis vecāku guļamistabā traucēs gan mammai, gan tētim. Tāpēc ļaujiet vismaz vienam pieaugušajam labi izgulēties.

Pirmsskolas vecuma bērna istaba. 4-6 gadus veciem bērniem nepatīk gulēt vieniem pašiem. Viņi var izdomāt simtiem iemeslu, kāpēc jūs nekad nenokļūstat savā guļamistabā. No otras puses, šāda vecuma bērnam nav pareizi aizmigt vecāku gultā. Izņēmums: novietojiet pieaugušo gultu bērna guļamistabā un lasiet tajā kopā ar bērnu grāmatu pirms gulētiešanas, līdz viņš aizmigs.

Viesu gulta. var parādīties bērna istabā ne agrāk kā tad, kad bērns sāk iet skolā. bērnam vienmēr ir labāk aizmigt tajā pašā vidē, un to var izjaukt.

Nakts apgaismojums

Izejot ārā, atstājiet ieslēgtu gaismu. Bailes no tumsas− Bieži sastopama fobija bērnībā. Pat ierastās lietas jūsu mīļākās guļamistabā naktī var šķist kā briesmoņi, un jūsu bērna guļamistaba var izskatīties pēc biedējošas alas… Bērnus nedrīkst piespiest gulēt tumsā: bērnu bailes var radīt smagas psiholoģiskas traumas. Ļaujiet bērnam pirms gulētiešanas kādu brīdi pagulēt un atstājiet gaismu ieslēgtu, kad aizejat. Izmantojiet īpašu apgaismojumu:

Lasīt arī  5 stilīgas idejas mājīgai bērnu istabai

  • Neliela nakts gaisma. Populāri modeļi ir multiplikācijas filmu varoņi vai mīļi dzīvnieki. Kad mazuļi aizmigst, viņi zina, ka viņiem ir draugs, kas neļaus aizmigt.

Attēlā: Rūdijs no Slide.

  • Gaisma ar taimeri. Iestatiet sev vēlamo laiku: gaisma ieslēdzas uz stundu vai pusotru stundu un izslēdzas, kad bērns mierīgi guļ. Lētāka alternatīva kontaktligzdas adapteri ar iebūvētu taimeri: tie izmanto savu kontaktdakšu, lai darbinātu parasto kontaktligzdu, un darbojas kā taimeris jebkurai elektroierīcei ( pēc vajadzīgā laika enerģijas plūsma apstājas ). Tomēr šī risinājuma problēma ir tā, ka tas nav vienīgais risinājums; «pievilcīgs" Dakša mazulim. Jūs vienkārši vēlaties to atvienot.
  • Glow-in-the-dark bildes. Vislabāk ir ap gultu aplīmēt gaismu absorbējošas zvaigznes ( "iegūt" Saules gaismas enerģija dienas laikā ) tas palīdzēs jūsu bērnam gulēt un pēc pāris stundām doties ārā.
  • Zvaigžņotās debesis. Alternatīva gaisvadu gaisma, izmantojot gaismas diodes piekaramos griestos: optisko šķiedru spilgtums nav pietiekams pilnīgam apgaismojumam, bet pietiekams, lai kliedētu bailes no tumsas. Mīnus lēmums− ( piekaramie griesti vai griestu griesti ) griesti.

Bērnu istabu piemēri no reāliem Latvijas arhitektu arhitektūras projektiem.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: