6 triki, kā atdzīvināt savu guļamvietu

Ķermenis pamostas, kad mēs guļam. Tāpēc ir jādara viss, lai nodrošinātu, ka jūs guļat vislabākajos apstākļos, un tad veselības problēmas ievērojami samazināsies.

Mēs guļam vidēji 7 stundas diennaktī. Tas nozīmē, ka guļamistabā mēs pavadām daudz vairāk laika nekā jebkurā citā telpā. Un, protams, mēs daudz vairāk laika pavadām gultā nekā ar pārējām mēbelēm. Tāpēc guļamistaba var ietekmēt mūsu veselību vairāk nekā jebkura cita telpa mājoklī. Tāpēc, kad pamostaties ar aizlikto degunu un galvassāpēm, padomājiet, vai jūsu guļamvieta ir pareizi sakārtota. Jūsu atveseļošanās, iespējams, būs daudz ātrāka, ja izmantosiet šādus padomus:

Sāciet no apakšas: paskatieties zem gultas. Vai tas ir tīrs?? Ir viegli aizmirst izsūkt putekļus zem gultas. Bet tas ir jādara. Regulāri noslaukiet apakšā esošās kastes, ja tādas ir, un mazgājiet grīdu. Putekļi, kas uzkrājas jau vairākas nedēļas.. …nav labākais palīglīdzeklis dziedināšanas procesā.

Pievērsiet uzmanību gultasveļai. Vai tas ir izgatavots no dabīgās kokvilnas? Vai tas ir tīrs? Ja guļat uz sintētiskiem materiāliem, nekavējoties pārtrauciet un sāciet pirkt organiskus audumus. Lai gulta būtu tīra, reizi nedēļā to vajadzētu apgāzt.

Pārskatiet savu attieksmi pret spilvenu. Padomājiet: ja guļat uz vēdera, 7 stundas dienā jūs burtiski elpojat caur spilvenu. Tāpēc būtu labi to iztīrīt nav slikta ideja. Otrais punkts: Kas ir spilvenā?? Daudziem cilvēkiem ir alerģija pret pūkainiem, tāpēc apsveriet iespēju izmantot dabīgu, hipoalerģisku pildījumu, piemēram, vilnu ( tas, starp citu, attiecas arī uz segām ). Vai arī iegādājieties hipoalerģiskus spilvenu pārvalkus. Tas aizturēs visus negatīvos elementus ( putekļu ērcīšu izkārnījumus un citus netīros organismus ) iekšpusē un neļaus tiem iekļūt jūsu degunā. Taču neaizmirstiet, ka tie ir arī regulāri jāmazgā! Dārgāks risinājums dabisko putu spilvens.

Lasīt arī  13 idejas īrēta dzīvokļa uzglabāšanai bez garderobes

Visvienkāršākais no visiem matracis. Matracis ar dabīgiem pildījumiem labākais risinājums. Bet daudziem no mums jau ir dārgi matrači, ar kuriem mēs neplānojam drīzumā šķirties. Risinājums ir tāds pats kā spilvenu gadījumā – iegādāties hipoalerģiskus pārvalkus.

neļaujiet dzīvniekiem atrasties pie gultas. Daudzi no mums tik ļoti mīl savus četrkājainos mīluļus, ka ļauj viņiem gulēt blakus. Tomēr šo padomu ievērošana var būtiski ietekmēt jūsu atveseļošanos, īpaši attiecībā uz alerģijām.

Rūpējieties par guļamistabas gaisu. Nakts gaisa attīrītājs var ievērojami atvieglot dzīvi cilvēkiem ar astmu. Reģionos ar sausu klimatu var palīdzēt mitrinātājs. Gaisa cirkulācijai var piekārt griestu ventilatoru. Un, protams, mēs neaizmirstam par ikdienas nepieciešamību izvēdināt telpu (vismaz 10 minūtes ).


Ideja un fotoattēli no tīmekļa vietnes Apartamentu terapija.com

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: