5 netradicionālas idejas modernam Ziemassvētku dekoram

Ziemassvētku rotājumu galvenie atribūti gadu no gada paliek nemainīgi: Ziemassvētku eglīte un tās rotaļlietas, priežu skuju vainagi, vītnes un daudz kas cits. Bet šis svētku "komplekts" var mainīties atkarībā no modes tendencēm. Kādu dekoru izmantot, lai interjers izskatītos svaigs un oriģināls, stāsta Design Victory mākslinieciskais direktors Stepans Bugajevs.

1. Neparasta Ziemassvētku eglīte

Arvien biežāk māju īpašnieki izvēlas neparastas un oriģinālas variācijas par Ziemassvētku eglītes tēmu. Ziemassvētku eglītei nav obligāti jāizskatās tāpat kā parastai Ziemassvētku eglītei To var uzzīmēt uz sienas vai izveidot no grāmatām vai tukšām stikla pudelēm. Tas varētu būt arī metāla rāmis, kas rotāts tikai ar virtenēm, vai piramīdas formas siju rinda pie sienas, uz kuras var piekārt Ziemassvētku rotājumus. Pēdējais būtu lieliski piemērots ekoloģiskam stilam.


Lasiet arī:

  • 6 veidi, kā izrotāt Jauno gadu
  • Ziemassvētku eglītes rotāšana no Pētera I līdz mūsdienām?
  • Kā izgatavot Ziemassvētku sveču turētāju no parastas skārda: meistarklase soli pa solim

Kā Ziemassvētku simbols var būt arī eglītes vai pat telpauga skulptūra – atkarībā no tā, kas jums vairāk patīk.

2. Vārdi un uzraksti

Uzrakstiem nav jābūt vienādas krāsas, izmēra un tekstūras. Tie var atšķirties arī pēc fonta, ja vien visi simboli veido vienotu kompozīciju un tiem ir vārds vai skaitlis, kas saistīts ar svētku tēmu, piemēram, 2016 vai Noel ( "Ziemassvētki" ).

Lai radītu Jaungada noskaņu dzīvoklī skandināvu stilā, popartā, bēniņos vai pat Provansā, izmantojiet lielus trīsdimensiju burtus vai skaitļus, kas izgatavoti no koka. Ideāla vieta tiem būtu virs kamīna vai plaukta.

Lasīt arī  Kā iekārtot šauru mājokli: kā iekārtot iegarenas telpas

3. Senlietas

Jaunajā gadā būs aktuāla atgriešanās padomju pagātnē. Kā Jaungada galda piederumus jūs varat izmantot arī Ļeņingradas porcelāna fabrikas porcelāna komplektu, kas jau sen glabājas jūsu ģimenes skapī. Un šajā gadījumā papildu dekoratīvie elementi var būt antīkas porcelāna statuetes zaķu, briežu, lāču, lapsu formā. Neaizmirsīsim arī par leģendārajiem padomju rotājumiem – Abrakcijas Ziemassvētku eglīti spilgtās krāsās iegareni priežu čiekuri, vienkāršas dzīvnieku figūriņas un visu iemīļotie Ziemassvētku vecītis un Sniegavīrs.

Ar rokām darināti papīra rotājumi – īsta klasika. Vienmēr skaisti, budžetam draudzīgi un labs veids, kā pavadīt laiku kopā ar ģimeni.

4. Pārredzamība

Šosezon iesakām sekot šai interesantajai modes tendencei un izvēlēties caurspīdīgus Ziemassvētku rotājumus, plānas stikla vāzes un zvanveida kausus galda piederumiem. Zem tiem varat novietot oriģinālo Ziemassvētku kompozīciju.

Attēlā: Ligne Roset EXTENSIA vāzes statīvs.

Ļoti atmosfērisks un pārredzams jaunajā gadā. Caurspīdīga stikla struktūra – Neatkarīgi no tā, vai tas ir ēdamistabas krēsla rāmis, kafijas galdiņš vai trauks iederas gandrīz jebkurā interjerā. Plexiglas vai pleksiglas mēbeles var būt nepraktiskas, taču tās izskatās lieliski.

5. Metāla akcenti

Metāla aukstais spīdums būs aktuāls arī nākamajā 2016. gadā. Zelta un sudraba akcentus interjerā var uzstādīt ar traukiem un Ziemassvētku rotājumiem. Nebaidieties kombinēt siltus metāla toņus ar aukstiem un gludas spīdīgas virsmas ar matētām.. lai pie viena galda varētu "sadzīvot" Zelta plāksnes no misiņa un sudraba. Galvenais – Uzturiet mērenu galda noformējumu, saglabājiet to vienkāršu un izvairieties no krāsainiem rotājumiem.