20 vienkāršas idejas, kā sakārtot mājokli un ikdienu

Kad sākat ar mazām lietām savā mājoklī, ir vēl vieglāk sākt ar lielām idejām.

Vai pazīstat tos cilvēkus, kuri vienmēr uztur kārtībā savu māju un visu savu dzīvi?? Tagad ir jūsu kārta kļūt par tādu, izmantojot šos vienkāršos un pilnīgi lētos veidus, kā uzturēt kārtību, kārtīgumu un izvairīties no haosa.

Savāc maisus un citus iesaiņojuma materiālus. Izmantojiet žurnālu turētājus, lai vertikāli skapī uzglabātu maisiņu, alumīnija folijas, plastmasas iesaiņojuma plēves ruļļus.

Sajauciet auklas. Savelciet rezerves lādētājus, kabeļus, pagarinātājus un ievietojiet tos kartona caurulē, kas palikusi pāri no tualetes papīra ruļļa. Ja šīs caurules kastē uzglabāsiet vertikāli, vēlāk izvairīsieties no sapinušiem vadiem.

Divkāršojiet uzglabāšanas ietilpību zem izlietnes. Tīrīšanas līdzekļi vienmēr ir sakārtoti un gatavi, ja tos piekarat pie "sprūda" uz statīva smidzināšanas pistole.

Organizēt apģērbu locīšanas sistēmu. Lai nodrošinātu lielāku kārtību apģērbu atvilktnēs, mēģiniet tās sakraut horizontāli, katru no tām novietojot virzienā no priekšpuses uz aizmuguri. Tātad varat apskatīt visus savus sīkumus, tostarp mīļāko T-kreklu, ko pirms diviem gadiem domājāt, ka esat pazaudējis.

Gudri uzglabājiet virtuves piederumus. Kas saka, ka kartotēka – tikai biroja aksesuārs? Izmantojiet to, lai ātri piekļūtu cepšanas formām un griešanas dēļiem.

Pakarini šalles kā profesionālis. Izvelciet šalles caur dušas aizkaru gredzeniem un nostipriniet tās pie mēteļu statīva, lai tās nebūtu saburzītas un nebūtu redzamas.

Glabājiet gultas veļu komplektos. Nezaudējiet vairāk spilvendrānas! Kad salocāt veļu, visus apģērba gabalus ievietojiet tikai vienā spilvendrānā, lai tie visi būtu gatavi, kad tie būs nepieciešami.

Novietojiet rotaļlietas redzamā vietā. Rotaļlietu grozi bērnu augstumā. Šim nolūkam varat izmantot stiepļu dārza dobes. Piekrītu, redzēt grīdu bērna istabā.. lieliski!

Lasīt arī  Parasts brīnums: 6 padomi standarta dzīvokļiem

Lasiet arī:

  • Mēbeļu un paklāju ķīmiskā tīrīšana: plusi
  • 10 idejas vannas istabas iekārtošanai īrētā dzīvoklī
  • 7 vietas guļamistabas spogulim

Uzglabājiet piederumus vertikāli. Kastēs un kastēs rotājumi kļūst par haosa stāvokli. Un, piemēram, novietojot tos uz papīra dvieļu turētāja, tie visi būs redzami un viegli atrodami.

Uzmanieties par svarīgāko. Lietas, ko parasti ņemat līdzi, kad dodaties ārā ( atslēgas, lietussargs, pavadas ) uzglabājiet caurspīdīgā sienas blokā.

Iepakojiet savus neredzamos priekšmetus. Parasti tās ir jāmeklē maisiņa apakšā. Tikmēr Tic Tac želejas iepakojumi ir lieliski piemēroti, lai noturētu neredzamās lietas vienā konkrētā vietā.

pieradināt pagarinātāju. Piestipriniet etiķetes, lai atšķirtu strāvas vadus uz pilnībā aizņemtā pārsprieguma aizsarga.

Pārtrauciet papīra plūsmu. Sašķirojiet ienākošo korespondenci svarīgā ( rēķinos, ielūgumos, paziņojumos ) un nesvarīgā, ko var izmantot dažādiem sadzīves mērķiem ( reklāmas bukletos, bezmaksas avīzēs ). Pāreja uz tiešsaistes komunālo pakalpojumu rēķinu.

Iepakojiet lietošanas pamācības. Jūsu mājoklī ir ideāla kārtība, un jūs precīzi zināt, kur kas atrodas..? Vai varat mums tagad pateikt, kur ir jūsu mikroviļņu krāsns lietošanas instrukcija?? Nākamreiz, kad iegādājaties jaunu ierīci, iepakojiet tehniskos dokumentus rāvējslēdzēja tipa maisiņā un piestipriniet to ierīces aizmugurē.

Nekad vairs nav atdalītas zeķes. Nolaupīšana ar ārvalstniekiem ir vieglāk izskaidrot nekā pazušanu vienas zeķes. Lai izvairītos no smakas, mazgājiet tos veļas maisiņā, kas aizpogāts ar pogām, lai izvairītos no smakas.

Izkārtojiet nažus. Aizstājiet neērto, lielgabarīta nažu turētāju ar elegantu sienas magnētisko sloksni, kas notur nažus tīrus un pasargā tos no mazām ziņkārīgām rociņām.

Minimāli ierobežojiet bērnu radošumu. Bērni atnes mājās daudz rokdarbu un zīmējumu. Bērniem ir nepieciešams liels plastmasas konteiners, kurā glabāt visu savu radošumu. Un, kad konteiners ir pilns, izņemiet interesantākos dizainus. Izmetiet pārējo, lai atbrīvotu vietu jauniem darbiem.

Lasīt arī  Lela Kavtaradze par augu modi interjerā

Ielieciet plastmasas maisiņus kastē. Parasti ir bezgalīgs skaits šo lielveikalu maisiņu, kas atrodas kaut kur zem izlietnes. Ielieciet tos visus vienā kastē.

Viedtālrunī esošo programmu optimizēšana. Jūsu mājoklis beidzot ir sakārtots, bet, ja plānojat sakārtot savu dzīvi, pārliecinieties, ka sakārtojat visu… Sakārtojiet arī savu viedtālruni, sadalot lietojumprogrammas kategorijās ( šim nolūkam ir pat īpašas bezmaksas programmas ). Biežāk izmantoto programmu ievietošana sākuma ekrānā. Un, ja neesat to izmantojis jau vairākus mēnešus, ir pienācis laiks noņemt un noņemt.

Novērst haosu automašīnas bagāžniekā. Olas nekad nesadalīsies, un tomātu pastas burka nekad neaizbēgs kopā ar veļas trauku jūsu automašīnas bagāžniekā. Tie ir lieliski piemēroti pārtikas preču maisu kraušanai transportēšanas laikā, kā arī atvieglo pārtikas preču izkraušanu mājās.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: