Sievietes interjers – piens, piparmētra, šokolāde: dizainers Aleksejs Lepihins

Emancipēts interjers, kas balansē starp izsmalcinātu minimālismu un izsmalcinātu ornamentu, atspoguļo dzīvokļa īpašnieces, veiksmīgas uzņēmējas, māksliniecisko temperamentu

Pieticīgi elegants dzīvoklis sievietei – dizainera Alekseja Lepihina projekts, kurš piedalījās konkursā "Labākais dzīvokļa dizains" izstādē "Labākais dzīvokļa dizains"

Šī dzīvokļa plānojums 140 m2 platībā. Mājas dizains ir visai lakonisks, ar vairākām funkcionālām zonām, no kurām katrai ir savs tēls: galvenās vannas istabas "akmens lāde", dzīvojamās istabas "baltais paviljons", pagrabstāva "baltā veļas mazgātava" un virtuves "nerūsējošais tērauds" Viesu vannas istaba "ādas rokassomiņa" "Akmens kumode" vannas istabā, baltais "paviljons" vannas istabā, baltais "paviljons" viesistabā Ar izgaismotu skatlogu Guļamistabas skapis un gaiši guļamistabas komplekti guļamistabā. Tomēr krāsu gamma vienmēr ir viena un tā pati, lai gan atšķirīgās proporcijās: krēmīgi balts polsterēts stūrītis rotā pret cēli brūniem paneļiem dzīvojamā istabā, gaišas guļamistabas mēbeles izceļ skaistu koka grīdu saimnieces istabā. Piena un šokolādes duetu atdzīvina piparmētru detaļas. Dekorā netrūkst ironijas tas ir īpaši redzams viesu vannas istabā. Lodžija ir pievienota dzīvoklim un pārveidota par nišu, kas aprīkota ar koka statņu gultu un ir atdalīta no galvenās telpas ar smalku aizkaru. Interjers ir īpaši atmosfērisks naktī, kad tiek izmantots īpaši izstrādāts kameras apgaismojuma scenārijs. Klusināta, maiga elegance šķiet netradicionālas sievietes rakstura iemiesojums.

Lasīt arī  Dzīvoklis Cvetnajā bulvārī: dizainers Aleksandrs Kravcovs
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: