Pilsētas dzīvoklis ar vienu guļamistabu un gultu bēniņos

Vislabākais šajā dzīvoklī ir materiālu un krāsu kombinācija: dabīgs koks, balts ķieģelis, tirkīza toņi tekstilizstrādājumos un virtuves mēbelēs. Dizainere Natālija Ceculina ir īstenojusi arī ideju par guļamvietas izvietošanu improvizētā bēniņos, kas ir noteicis interjeram kopējo izskatu un "dačas" noskaņu.

Dzīvokļa informācija: Neliels studijas tipa dzīvoklis ar augstiem griestiem

Par īpašniekiem: jauns, enerģisks pāris

Ko vēlas klients: Lai vienā telpā izvietotu dzīvojamo istabu, guļamistabu un biroju

Šim interjeram ir gan oriģināla ideja, gan tā kvalitatīva izpilde. Kā jau tas bieži gadās, sākumu diktēja nepieciešamība rast veiksmīgu risinājumu: 22,6 kvadrātmetrus lielā telpā bija izvietota dzīvojamā istaba, kabinets un guļamistaba. Augstie griesti, kas ir ierasta parādība, ja nelieli dzīvokļi atrodas vēsturiskās ēkās, radīja ideju izveidot otro līmeni. Radās ideja par guļamistabu "bēniņos". Telpa mācību istabai bija izveidojusies pati no sevis – zem guļamistabas. Lofta ideju papildināja nāca izpratne par vispārējo raksturu interjers- Tiem jābūt vairāk līdzīgiem brīvdienu mājām, nevis dzīvokļiem.

Veidojot projektu, dizainere Natālija Tsetulina izvēlējās dabiskus materiālus – galvenokārt ķieģeļus un koku. Dizainā ir arī gaiši, dabiski motīvi. Tātad,

Ķieģeļi un koks ir arī dzīvojamā istabā, bet šeit parādās arī spilgts tirkīza tonis. Uzvarētāju kombinācija tirkīza ar whitewashed ķieģeļu un dabīgā koka mēs redzēsim arī citās jomās dzīvokļa. Neapmestas ķieģeļu sienas un dēļu griesti atbalsta "lauku mājas" ideju.

Zem ēkas atrodas birojs, ko īpašnieki nosaukuši par bēniņiem. Šī ir pilnvērtīga darba telpa ar vienkāršām un kodolīgām glabāšanas sistēmām.

Mājīgajā telpā starp ķieģeļu sienu un kāpnēm atrodas galds un krēsls, drēbju skapis un oriģināla stāvlampa. Visa kāpņu sānu siena ir atvēlēta grāmatu plauktam.

Lasīt arī  viens no diviem. Geometrium darbnīcas projekts Liner

Gulta improvizētā bēniņos, kas atgādina lauku dzīvi. Šajā guļvietā ir viegli izvairīties no pilsētas burzmas un kņadas, taču, pateicoties zemajai caurspīdīgajai starpsienai, jūs nejūtaties izolēti.

Virtuvē tapetes raksts, krēslu izliektās līnijas un apgaismes ķermeņu dizains atgādina elementus. Lamināta grīdas segums un koka fasādes kopā ar tirkīza krāsas elementiem fotogrāfijā izskatās ļoti pievilcīgi.

Zilie toņi vannas istabā ir piemēroti, un koks piešķir siltumu. Vannas istaba ir tikai trīs kvadrātmetru liela, taču, pateicoties daudzajām caurspīdīgajām un atstarojošajām virsmām, tā šķiet plaša.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: