Pilsētas divstāvu dzīvoklis: dizainere Irina Voznesenskaja

Dzīvojamā telpa, kas apvieno glancētu biroja stilu un mājas siltumu. Dzīvokļa fotogrāfija divos līmeņos: dizainera oriģinālo un drosmīgo risinājumu atspoguļojums.

Dizaineres Irinas Vozņesenskas (Irina Voznesenskaja) izstrādātais pilsētas dzīvokļa kā publiskās telpas dizains – konkursa "Konceptuālākais interjers: spilgta ideja" dalībniece Starptautiskajā dizaina balvu konkursā

Dizaineres Irinas Voznesenskas projektētais Rīgas dzīvoklis ar 2 līmeņiem un kopējo platību 200 kv. Trīs guļamistabas, kas pārveidotas par divistabu, atrodas mājas augšējos stāvos. Divstāvu dzīvokļa interjera fotogrāfijās harmoniski apvienotas vēsas un siltas krāsas, dažādi dizaina stili un faktūras, lai radītu interesantu mājokļa efektu un tajā pašā laikā publiska telpa. Telpu sarežģītā ģeometrija, gaišās sienas, aizkaru aizvērtie logi, daudz gaismas, platas akmens palodzes, grīda, it kā putekļiem notīrīta.. tas viss rada asociācijas ar mēbeļu izstāžu zāli vai muzeja dzīvokli. Tomēr virtuve, ko rotā ar rokām darinātas māla flīzes, puķes podos un spilgti krāsu akcenti, padara šī divstāvu dzīvokļa interjeru mājīgāku un siltāku. Šī divstāvu dzīvokļa fotogrāfijas parāda, kā ar moderniem dizaina elementiem var kompensēt klasisko formu un krāsu skaistumu.

Dizainere Irina Voznesensky Projekts Konkursa "Konceptuālākais interjers: spilgta ideja" dalībniece vietnē

Lasīt arī  Dzīvoklis ar melniem akcentiem sienās: dizainers Rimantas Špokas
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: