Latvijas labākā šautuve

Eiropā un Krievijā lielākais iekštelpu šaušanas komplekss atrodas lauku kluba "Usadba Okhotnika" teritorijā Rīgas apgabala Klinskas rajonā. Projekts tika īstenots ar interjera dizaina studijas "Elena Krylova" līdzdalību.

"Jau no pirmās tikšanās reizes mēs iemīlējāmies projektā: vieta, ideja un formāts ļāva mums radīt patiesi unikālu telpu gan tehniski, gan dizaina ziņā

"Mēs iemīlējāmies projektā jau pirmajā tikšanās reizē: vieta, ideja un formāts ļāva mums radīt patiešām unikālu telpu gan tehniski, gan dizaina ziņā

Paslēpt

Lauku kluba teritorijā atrodas lielākā slēgtā šautuve Eiropā un Krievijā «Mednieku sēta Klinskas apgabalā Rīgas reģions. Projekts tika īstenots ar Interjera dizaina studija Elena Krylova. Target Point tika palaists testa režīmā 2022. gada maijā.

Šaušanas kompleksa platība – Vairāk nekā 4000 m2., Trīs segtas šautuves ar 20, 35 un 100 metru šaušanas distanci. Lielākās galerijas platums ir 30 metri, kas to padara unikālu ne tikai Krievijā, bet arī pasaules šaušanas sabiedrībā. Visas galerijas ir aprīkotas ar vismodernāko automātisko šaušanas aprīkojumu, ko ražo Tir Stroy, ietver kustīgus, kāpjošus un augošus mērķus, lai jūs varētu šaut dažādos 180 grādu leņķos. Šaušanas klubs ir aprīkots ar īpaši sagatavotu Toyota Land Cruiser 200, kas ļauj praktizēt pašaizsardzības elementus. Kompleksā ir arī sporta zāle un atpūtas zona.

Viss īpašā aprīkojuma un segumu dizains šautuvju galerijās ir saistīts ar īpašuma kopējā dizaina ideju. Komplekss ir veidots modernā eko stilā, ko var dēvēt par "japandi" Brīva skandināvu stila sintēze ar japāņu ietekmi. Interjerā tas izpaužas plūstošās līnijās un dabas tēmā.

Galvenais apdares materiāls – dažādu faktūru koksne, galvenokārt dabīgās krāsas cēlos toņos. Spilgts piemērs – Panelis uzņemšanas zonā. Tas ir izgatavots intarsijas tehnikā no dārgmetāla koka apvienojumā ar akmens finieri. Šī interjera detaļa ir autora, un to izstrādāja Jeļenas Krilovas komanda. Pieņemšanas apdare imitē dabisko akmeni. Daudz atsauču uz medību tēmu, piemēram, medību inventāra vitrīna veikalā, kas stilizēta kā šaujamierocis. Un objekta statusu uzsver mēbeles stilā "greznība, kas nekliedz".

Lasīt arī  Melnbalts dzīvoklis vecpuišim: dizainere Olga Fetisova

Gaismas dizains rada mājīgu un respektablu atmosfēru, vienlaikus ir izstrādāts, lai atbilstu īpašām prasībām Pilnīgs apgaismojums ir ļoti svarīgs šāvējiem.

Šaušanas kompleksa dizaina projektu no fasādes koncepcijas līdz interjeram izstrādāja Elena Krylova dizaina studija. Studija ne tikai izstrādāja dizaina projektu, bet arī nodrošināja autoruzraudzību, kas viesnīcas kompleksa arhitektūras un interjera risinājumus apvienoja vienotā stilā. Interjera dizaina priekšmetus, kas visi ražoti Krievijā, piegādāja arī Elena Krylova Studio.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: