Karsti vai auksti: divdesmit pelēkās krāsas nokrāsas enerģiskam vīrietim

Izvēloties metālu, neuzkrītošas krāsas un bēniņu stilu, dizainere Jekaterina Zaharova ir radījusi vienistabas dzīvokli, kas ir pārsteidzoši mājīgs, ērts un moderns, pilns interesantu detaļu.

Dzīvokļa detaļas: 65 kvadrātmetru studijas tipa dzīvoklis Belgorodā

Par īpašniekiem: Uzņēmējs un radošs cilvēks

Klienta vēlmes: Individuāls interjers, kas atbilst īpašnieka personībai

Dzīvokļa kvadrātmetru platība bija pietiekama, lai izveidotu divas istabas – sākumā tā bija. Tomēr īpašnieks un dizainers nolēma, ka 65 kvadrātmetru dzīvokļa izkārtojums nav pārāk labs, un noņēma sienas. Rezultāts ir vienota telpa, kurā projekta autore Jekaterina Zaharova ir radījusi ergonomisku un funkcionālu interjeru. Metāls bija izcelt- Tiek izmantotas dažādas metāla un imitācijas apdares. Vēsās virsmas un dažādi pelēkās krāsas toņi šajā interjerā izskatās ļoti mājīgi. Kombinējot materiālus, spēlējoties ar faktūrām un toņiem, autore sniedz "skatītājiem" daudz noslēpumu. Skatoties uz starpsienu vai skapi, mums ir jānojauš: tas ir metāls vai koks, silts vai vēss??

Ieejas halle kā prelūdija nosaka toni visam interjeram: vēsi toņi, gludas virsmas, metālisks apgaismojums un aksesuāri. Uz durvīm un virs tām ir uzraksti, kas viesmīlīgi noskaņo.

Spēle turpinās: vēso un silto krāsu pretstatījums intriģē, un pilsētas ainava aiz loga arī kļūst par spēles dalībnieku. 65 kvadrātmetru lielā dzīvokļa plānojums paveras pakāpeniski: no priekšnama, garām vannas istabai uz ēdamistabu, kur spirāle sāk izvērsties un galu galā ved uz dzīvojamo istabu.

Perforētas sienas un starpsienas, kā arī prožektori ne tikai rada ritmu, bet arī veido diezgan funkcionālus elementus. Piemēram, virtuvē asimetriski izvietotās atveres veido vīna skapi.

Atbrīvojoties no sienām, dizainere Jekaterina Zaharova tās aizstāja ar pārvietojamām bīdāmām starpsienām. Viena no tām atdala guļamistabu no dzīvojamās istabas.

Lasīt arī  Dzīvoklis jaunam vīrietim: dizainere Marina Cherkashina

Dzīvojamā istabā plazmas ekrāns ir piestiprināts pie nelielas, vieglas sienas, kas uzstādīta cieto starpsienu vietā. Šī konstrukcija vienlaikus ir gan grāmatu skapis, gan drēbju skapis.

Daudzpusīgi materiāli ir saskaņoti ar pelēko/bēšo krāsu gammu. Ir daži spilgti akcenti, kas kontrastē ar tiem, piemēram

Neraugoties uz atturīgajām, bēniņiem līdzīgajām krāsām, viesistaba izskatās mājīga. Pārdomāts apgaismojums, ērti sēdekļi – uzmanība detaļām ir pārvērsta rūpēs par cilvēkiem, kas to izmanto.

Mērķtiecīga, raupjāka vannas istaba atbalsta bēniņu ideju. Taisnstūra formas ar dažiem izņēmumiem uzsver telpas funkcionalitāti un, iespējams, atspoguļo tās īpašnieka personību.

APSKATĪT VISU PROJEKTU

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: