Internetā: pozitīva studijas tipa dzīvoklis

Spilgts un atmosfērisks interjers, kas veidots pēc fantāzijas animācijas seriāla "Piedzīvojumu laiks ar Finnu un Džeiku" motīviem. Projekta autors Deniss Voronkovs izmanto minimālu mēbeļu daudzumu un tikai trīs pamatkrāsas: baltu, zilu un dzeltenu. Ultramodernas mēbeles, puzles paklājs un slēpta virtuve rada sajūtu, ka šis nav īsts dzīvoklis, bet gan 3D animācija.

Informācija par dzīvokli: neliela studijas tipa dzīvoklis

Par īpašniekiem: Aktīva, pozitīva dāma

Klienta vēlmes: gaišs, pozitīvs interjers

Mini dzīvokļa īpašniece ir izteikusi vēlmi dizainerim Denisam Voronkovam, lai interjers būtu tikpat krāsains kā viņa. Kopā viņi nolēma, ka animācijas seriāla "Piedzīvojumu laiks" motīvi ar Finnu un Co Džeiks." ( "Piedzīvojumu laiks" ). Šāda stila skaistu studijas tipa dzīvokļu nav daudz! Papildus vispārējai noskaņai no multfilmas uz realitāti ir pārnestas arī tīras, kontrastējošas krāsas un neparasta ģeometrija. Filmas varoņi – zēns Fins un viņa suns Džeiks – studijas dzīvoklī atrodas drukātā versijā. Pats interjera dizaina process atgādina Džeika unikālo spēju.. Burvju suns prot izstiept savu ķermeni līdz visām formām un izmēriem. Projekta autoram ir nācies arī samazināt vai palielināt dažādas zonas, lai tajās iekļautu visus nepieciešamos elementus.

Pat ierastie iebūvētie drēbju skapji šajā dzīvoklī izskatās diezgan futūristiski, pateicoties neparastajām krāsām un attēliem. Noapaļoti stūri,

Būtu dīvaini domāt, ka

"Virtuvei – nē, dzīvojamajai telpai – jā! Spriežot pēc fotoattēla, šīs dzīvojamās istabas iemītnieks ne tikai smagi strādā, bet arī sporto. Iedvesmojis tās plašums, košās krāsas un gaismas pārpilnība.

Izolēta lodžija, kas veidota tādā pašā stilā kā pārējais dzīvoklis. Baltas sienas un zilas un dzeltenas mēbeles rada vasaras sajūtu pat tad, kad ārā snieg.

Lasīt arī  Džakarta: dzīvoklis 45 m2.

Vannas istaba ir iekārtota ar vienkāršām mēbelēm un filmas varoņu attēliem. Izlietne un pie sienas iekārtā tualete, kas nav visizplatītākais veids, izskatās kā starpplanētu stacijas elementi.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: