Dzīvoklis jaunam pārim: kompakts, viegls un mājīgs

Veidojot nelielu dzīvokli jaunam pārim, Sergejs Samovarovs izmantoja minimālu mēbeļu un aksesuāru daudzumu, taču centās padarīt interjeru pēc iespējas ērtāku. Rezultāts ir ērta, mūsdienīga telpa ar interesantiem akcentiem un risinājumiem, pilna gaismas un gaisa.

Dzīvokļa detaļas: studijas tipa dzīvoklis

Par īpašniekiem: jauns iemīlējies pāris

Klienta vēlmes: radīt atvērtu, pozitīvu atmosfēru

Nebūtu bijis grūti vienu telpu ar lielu platību un trim logiem pārveidot par divām izolētām telpām. Savukārt dizainers Sergejs Samovarovs ierosināja studijas tipa dzīvokļa plānojumu ar atvērtu, gaišu un pozitīvu atmosfēru, kas ir piemērota jaunam, iemīlējušam pārim. Lielajā telpā ir dzīvojamā istaba un virtuve-ēdamistaba. Dizainers ir izveidojis mājīgu miniatūru guļamistabu telpā, ko tās izmēra dēļ var dēvēt par nišu: tajā ir vieta tikai gultai un naktsskapītim. Bet iespaidīgais kaltā dzelzs galvgalis ir redzams no dzīvojamās istabas – caur stikla starpsienu, kas kalpo kā guļamistabas bīdāmās durvis. Kopumā, tāpat kā visi interesantie izkārtojumi, interjers izskatās viegls un nepiespiests, lai gan izkārtojuma īpatnības nozīmēja, ka autoram nācās saskarties ar dažiem diezgan sarežģītiem izaicinājumiem kā mezgla atšķetināšana No vairākām durvīm, kas ved uz gaiteni.

Dīvāna atzveltne ir tradicionālā robeža, kas atdala dzīvojamo istabu no virtuves un ēdamistabas. Apgaismojums tiek izmantots arī zonēšanai: katrai "telpai" ir sava oriģināla apgaismojuma sistēma. Gar garās sienas garumu ir trīs logi; dizaineris papildināja vizuālo tēlu, izvietojot starp logiem ierāmētus mākslas darbus un attēlus. Ar gleznām starpsienās starp logiem.

Virtuves-ēdamistabas zona ir veidota U-veida, un divās pusēs ir izlietne, plīts un uzglabāšanas vieta, bet trešajā – galds. Pussala kalpo kā ēdiena gatavošanas un ēdamistabas zona, savukārt ēdamgalds viesistabas pusē var tikt izmantots kā darba virsma.

Lasīt arī  Kā no nelielas divistabu guļamistabas izveidot lielu guļamistabu?

Nelielā guļamistaba ir atdalīta no dzīvojamās istabas ar caurspīdīgu starpsienu un skaisti aizklātu drapēriju. Laika gaitā jūsu dzīvokļa dizains un izkārtojums var mainīties – tāpēc šiem jaunajiem laulātajiem būs jādomā par drošākām durvīm, kad ieradīsies bērni, bet pagaidām guļamistaba aiz stikla rada romantisku noskaņu.

Asimetriskais spogulis uz vannas istabas sienas pēc noapaļotajām kontūrām ir līdzīgs lustrai pie viesistabas griestiem. Vannas istabas mēbeles šajā gadījumā patiešām ir mēbeles vārda pilnā nozīmē, pārveidojot banālu "vannas istabu" par izsmalcinātu vannas istabu.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: