Dzīvojamā istaba zemnieciskā villā uz Côte d’Azur: Damilano Duilio

Moderns dzīvojamās istabas dizains Francijas Rivjērā. Lielie logi rada pilnīgi atvērtas telpas sajūtu, visur paveras skaisti Vidusjūras skati.

Damilano Duilio dizains – konkursa "Labākais studijas dzīvokļa 3D interjers" uzvarētājs.

Dizaineris Damilano Duilio ir radījis dzīvojamo istabu kādā villā Villefranche-sur-Mer mūsdienīgā stilā, pievēršot uzmanību detaļām. Pārejas starp dažādiem elementiem ir gandrīz nemanāmas, uzsverot telpas nepārtrauktības un harmonijas sajūtu. Katrs interjera elements ieņem savu vietu un ir izgatavots no augstas kvalitātes itāļu materiāliem. Logi no grīdas līdz griestiem un bīdāmās durvis piešķir telpai vieglumu un gaisīgumu. Vienkārša ģeometrija ir ideāls fons greznajam Vidusjūras skatu laukumam, kas paveras no logiem.

Lasīt arī  Dzīvoklis ģimenei ar bērnu: dizainere Katja Abrosova
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: