Kā izvēlēties apgaismojumu guļamistabā

Guļamistaba ir jūsu privāts patvērums. Atkarībā no jūsu vajadzībām un dienas laika tas var būt dramatisks, nomierinošs, romantisks vai funkcionāls. Apgaismojumam ir īpaši svarīga nozīme guļamistabas atmosfēras un noskaņas noteikšanā. Apex Design ir daži vienkārši padomi, kas palīdzēs jums izdarīt pareizo izvēli.

Pareiza apgaismojuma nodrošināšana telpā aizraujoši, bet tajā pašā laikā izaicinoši. Plašais gaismas ķermeņu klāsts ar bezgalīgu dizainu, stilu, košu krāsu un toņu izvēli, gluži kā attēli žurnālos un internetā, kas valdzina un apbur. Tomēr dažkārt apgaismes ķermeņu iegāde ir kā ruletes spēle, un bieži vien šī izvēle nav laimesta. Tas, kas šķiet tik vienkārši, patiesībā ir daudz sarežģītāk. Bieži vien mēs pārspīlēt un piepildām savas mājas ar pārāk daudz gaismas. Īpaši tas attiecas uz guļamistabām, kurās mēs uzstādām vairāku veidu apgaismes ķermeņus, neņemot vērā gala rezultātu. Izvēloties pareizo apgaismojumu guļamistabai, jāizvēlas, pamatojoties uz izpratni par apgaismojuma mākslu un to, kā tas papildina telpas tematiku un krāsu gammu.

Izlemiet par stiprinājuma izskatu

Attēlā: Pecora by Creazioni.

Izmēram ir nozīme. Pirmais un vissvarīgākais aspekts, kas nosaka apgaismojuma izvēli guļamistabā ( vai jebkurā telpā )- telpas lielumu. Jums jāizvēlas pietiekami daudz gaismas ķermeņi guļamistabai, lai apgaismotu katru stūri. Bieži izplatīta tendence ir izvietot pārāk daudz gaismu, cerot, ka tas palīdzēs izcelt telpas dizainu. Taču patiesībā ir tieši otrādi – Telpa vienā stūrī izskatās pārāk gaiša, bet citos – pārāk tumša. Lustrām, piekaramajiem gaismekļiem un galda gaismām jābūt proporcionālām guļamistabas izmēram.

Lasīt arī  Mēbeļu apgaismojums

Atbalstīt telpas stilu. Jūsu guļamistabas apgaismojumam ir jāatspoguļo un jāatspoguļo jūsu dizaina tēma un krāsu shēma. Ja jūsu istaba ir iekārtota krāšņā stilā ar Holivudas glamūra elementiem, tad krāšņās kaskādes lustras- Ideāls centrālais elements. Tiem, kas skatās pretējā virzienā un vēlas uzsvērt interjera minimālismu, dekoratīvais apgaismojums kombinācijā ar sienas brāniem, piemēram, Serge Mouille. Jūs varat arī radīt stilīga viesnīcas numura atmosfēru ar tradicionālāku dizainu.

 • EC 103 no rūpnīcas Catellani & Smith.
 • Axo Light lampa AX20.
 • String Lights konusveida ar Flos.
 • Elena sienas lampa no rūpnīcas Cantori.

Padomājiet par apgaismojuma scenāriju

Izgaismojiet vairāk nekā vienā līmenī. Svarīgs aspekts ir dažādu gaismas līmeņu kombinēšana, lai radītu perfektu rezultātu. Ikvienā eleganti iekārtotā telpā ir izmantoti dažādi apgaismojuma veidi. Vispārējais apgaismojums nosaka telpas auru, neatkarīgi no tā, vai tā ir akcentēta vai virzīta ļauj izcelt noteiktus telpas stūrus vai objektus. Novirzot gaismu, var izcelt vietas, kuras vēlaties izcelt. Tas varētu būt moderns kamīns vai pat mākslas darbs. Dažādu apgaismojuma veidu kombinācija padarīs jūsu telpu neatvairāmu.

Izmantojiet inovācijas. Pēdējo gadu laikā nakts gaismas ķermeņi ir daudz mainījušies. Tagad tas nav tikai galda lampas guļamistabai abās pusēs no lielās gultas. Tie ir arī unikāli piekaramie gaismekļi un sienas brāļi. Jaunās paaudzes nakts gaismas ķermeņi ne tikai atbrīvo vietu uz naktsskapīšiem, bet arī piedāvā iespēju no tiem pilnībā atbrīvoties. Tie arī ļauj ērti lasīt pirms gulētiešanas – pat ja jūsu istaba ir pārāk maza, lai to varētu papildus izrotāt. Tas nenozīmē, ka naktsskapīšu apgaismojums ir pagātne. Vienādi naktsskapīši ar vienādām galda lampām ir labākais veids, kā nodrošināt telpas vizuālo simetriju. Tas, ka tā ir tradicionāla dizaina pieeja, nenozīmē, ka no tās ir jāatsakās. Dažreiz laika pārbaudi pārbaudītas metodes var būt labākā izvēle.

Lasīt arī  Anna Feoktistova par koka lustrām

 • Arcobaleno / LP1 Black lustra no rūpnīcas Euroluce Lampadari.
 • Lampa Silom no rūpnīcas Eichholtz.
 • Calimero galda lampa no rūpnīcas Cattelan italia.
 • ķermeņi Māksla. X8930 Napoleon Bonaparte.

Rotā ar gaismu

Aizpildiet ar krāsu. Gan abažūra, gan pašas lampas krāsa – toņa vai abažūra maiņa var acumirklī pilnībā mainīt guļamistabas izskatu. Silta un piesātināta gaisma radīs miera sajūtu. Šādas gaismas ir lieliski piemērotas arī romantiskiem vakariem. Spilgta gaisma mēdz padarīt telpu lielāku un pievilcīgāku. Gaismu var izmantot arī, lai mainītu un papildinātu modernas guļamistabas krāsu gammu. Ja guļamistabā dominē neitrālas krāsas, ar vienkāršu pogas nospiešanu var mainīt telpas toni.

Attēlā: Foscarini stāvlampa Twiggy Lettura.

Rotā ar apgaismes ķermeņiem.

Vēl viena kļūda, ko vairums no mums pieļauj, izvēloties apgaismojumu guļamistabā Vai priekšroka tiek dota estētikai ergonomikai. Jā, dažas lustras un stāvlampas var pārsteidzoši izskatīties izstāžu zālē vai pat jūsu guļamistabā, taču jautājums ir, vai tās rada pareizo gaismu? Neatkarīgi no tā, vai tie pilda savu uzdevumu, vai nē, kad pievienojat citus gaismas līmeņus? Neaizmirstiet, ka galvenā uzmanība jāpievērš gaismas ķermeņu dizainam Atrodiet pareizo gaismu. Tāpēc neuzlūkojiet dekorēšanu ar lustrām kā procesa galveno aspektu. Ja varat atrast mirdzošu lustru vai spilgtu piekarināmu gaismekli, kas arī nodrošina pareizo gaismas daudzumu.. ir reāla abpusēji izdevīga situācija. Pretējā gadījumā, pirms apsveriet apgaismes ķermeņus kā skulpturālu papildinājumu telpai, padomājiet par apgaismojumu, tā intensitāti un leņķiem.

Rotaļājieties ar apkārtējo vidi.

Viens no unikālākajiem veidiem, kā padarīt savu guļamistabu pavisam jaunā gaismā, ir izmantot reostatslēgu. Ar reostatslēdža palīdzību varat viegli regulēt gaismas intensitāti un radīt dažādas noskaņas, pieskaroties ekrānam vai pogai. Tāpēc, kad vēlaties pāriet no grāmatas lasīšanas uz klusu meditāciju, jums nav jādodas uz citu telpu.

Lasīt arī  Mehāniskie gaismas slēdži

Dimmeri nosaka telpas noskaņu un atmosfēru.

 • LS 990 reostats baltās gaismas reostats no Jung rūpnīcas
 • Gaismas reostats 1 reostats no rūpnīcas Meljac
 • Plus dimmer hroma-alumīnija no rūpnīcas Jung
 • Gaismas reostats PA 6335 LB no rūpnīcas Luxonov

LS 990 dimmer balts dimmera slēdzis no Jung.

Atcerieties informāciju. Plānojot guļamistabas apgaismojumu, jāpatur prātā viena neliela detaļa Atcerieties apgaismes ķermeņu novietojumu attiecībā pret kontaktligzdām un gaismas slēdžiem. Apgaismes dizains un guļamistabas apgaismojuma izvēle- Labs veids, kā izpaust savu personību. Paturot to prātā, iepērkoties pēc apgaismes ķermeņiem.

Lustru izvēle

Lustra Aura SP no Axo Light kolekcijas Aura Lustra Charleston ovale no Reflex Angelo kolekcijas Glamour Lustra 2097 30 / 50 no Flos
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: