Dekoratīvais ielu apgaismojums

Iespējams, dārzā ir iespējams vēl interesantāks apgaismojums nekā mājās. Tirgus piedāvā daudz ideju un iespēju. Runājiet par dekoratīvā ielu apgaismojuma iespējām.

Ir daudz ģeniālu ideju no ražotājiem par terases apgaismojumu.

Kā izvēlēties labāko lampu? Man ir divi kritēriji, izvēloties gaismekļus: 1 – gaismeklim jābūt spilgtam un izteiksmīgam ( turklāt mūs mazāk saista saistības ) 2 – gaismeklim jārada smaids vai jāļauj sapņot. Man ļoti patīk milzu

Kā izvēlēties labāko lampu? Man ir divi kritēriji, izvēloties apgaismes ķermeņus: 1 – gaismai jābūt spilgtai un izteiksmīgai ( turklāt mūs mazāk saista saistības ) 2 – gaismai jārada smaids vai jāļauj sapņot. Man ļoti patīk Giant Hide

Dekoratīvais apkārtējais apgaismojums. Plaši tiek izmantots arī tā sauktais "marķieru apgaismojums". Piemēram, celiņus var dekorēt ar maziem gaismas ķermeņiem ( ar diametru 80 mm ). Tie tiek iestrādāti tieši bruģī, kāpnēs un atbalsta sieniņās, lai parādītu ceļu. Šie modeļi neapžilbina tumsā un ir neuzkrītoši dienas laikā. Tos var darbināt gan bez vadiem, gan ar iebūvētu akumulatoru.

Stabu apgaismojums var izcelt teritorijas topogrāfiju vai uzsvērt kādu teritoriju. Katrs no tiem ir uzstādīts uz atsevišķas platformas ar smaili, un to var uzstādīt jebkurā vietā. Bollardi ir savienoti ar speciālu kabeli. Tie piešķirs ainavai raksturīgu iezīmi, ja tos novietos uz celiņu līknēm, uz pakalniem, ieskauj kādu objektu, piemēram, lapeni.

«Mazie brāļi iepriekš minēto armatūru.. Dārza gaismas ķermeņi. Tie ir gari, plāni bollardi ar vairākiem spuldzīšiem visā to garumā. Tie ir izvietoti gar taku ap dīķi, un tie neļauj jums pārvietoties pa savu ceļu.

Marķiergaismas luktura piemērs.

Pīlāru gaismekļi.

  • Modelis 45 - 20CM 3 no rūpnīcas Flos, dizains - Derhaag Tim
  • Filtrs 500 silti balta LED no Modular
  • Modelis 45 - 20CM 1 no rūpnīcas Flos, dizains Derhaag Tim
  • Delta Light labirints

Modelis 45 – 20CM 3 no rūpnīcas Flos, izstrādājis Derhaag Tim.

Sniegpārsliņa no virtenes. Ja jums nav laika vai nav pietiekami daudz sniega, lai pagalmā izveidotu sniega mantu, iznesiet savu īpašo gaismu no mājas virtene . Šāda mirdzoša gaismas bumba ir diezgan veiksmīgs tradicionālo Ziemassvētku rotājumu aizstājējs pagalmā sniegavīrs.

Attēlā: Fil de Fer Outdoor, Catellani & Smith.

Vēl viens diezgan izplatīts apgaismes stiprinājums tiek saukts par bollardu. Arī tas ir stabs, tikai lielāks un lielāks ( apmēram 0,5-1 m ). Var būt izgatavoti no plastmasas, akmens, pulēta metāla vai stikla. Stikla bollards atgādina glāzi, kurā peld svece. Tas lieliski izskatītos uz zāliena pie mājas. Metāla kapsulas lukturi ir piemēroti plašu dārza celiņu, kā arī stāvlaukumu apgaismošanai. Ir pieejams arī klasisks laternas variants ar režģveida difuzoru. To parasti novieto sulīgas puķu dobes centrā vai blakus alpīnam.

Dekoratīvie elementi, piemēram, akmeņi vai skulptūras, tiek izgaismoti ar asimetrisku prožektoru palīdzību, kas iebūvēti zemē ar speciāliem atstarotājiem. Pēdējie ļauj virzīt gaismu leņķī.

Gar ceļu var izvietot ne tikai neuzkrītošus, bet arī ļoti izteiksmīgus gaismekļus.

Veģetācijas apgaismojums Krūmu un krūmu apgaismošanai ( īsas bollardi vai zemē iestrādāti lukturi ). Lielus kokus ar blīvu vainagu, piemēram, egles vai liepas, var izgaismot no attāluma: tas izceļ siluetu.

Mājās ir tikpat svarīgi izgaismot fasādi, kā arī terasi.

Ēkas apgaismojums Arhitektūras gaismas ķermeņi -. Tos var iedalīt trīs grupāsProžektoru apgaismojums – Paredzēts, lai vienmērīgi izgaismotu tukšās ēkas sienas vai nodrošinātu fona apgaismojumu visai struktūrai. Tā atrodas uz zemes dažu metru attālumā no mājas.-Dekoratīvie – Dizaina elements. Tos piestiprina pie sienām, piekarina pie verandu griestiem vai iestrādā pakāpienos un margās.-Akcents — Izceliet arhitektūras detaļas: balkonus, kolonnas, arkas, līstes. Uzstāda pie sienām, fasāžu stūros vai uz zemes tuvu mājai. Gaismu var virzīt gan uz augšu, gan uz leju.

Lasīt arī  25 halogēna lustru modeļi

Attēlā: Valazquez laterna, Andrew Martin, dizains Waller Martin.

Ja vainags ir caurspīdīgs ( dekoratīvās ābeles, kalnu osis, lapegle ) labāk ir vērst gaismu uz iekšu, lai lapas skaisti spīdētu. Gaismas avotam jābūt novietotam tieši uz eglītes, lai atveidotu vainaga apjomu ( tā var būt virtene ar mazām spuldzītēm ). Augsti piramīdas formas koki, piemēram, cipreses, tiek izgaismoti ar prožektoriem ar koncentrējošu optiku, kas atrodas vismaz piecu metru attālumā no objekta.

Dīķa apgaismojums Ūdens objektu apgaismojums Ļoti efektīvs dekoratīvs acu uztvērējs. Taču šeit ir saprotams, ka ir svarīgi ievērot dažus drošības pasākumus. Piemēram, gaismekļus, kas novietoti tieši ūdenī, nekādā gadījumā nedrīkst pieslēgt pie standarta 220 V. Tāpēc šādiem nolūkiem ir piemēroti tikai zemsprieguma apgaismes ķermeņi, kas darbojas kopā ar pazeminošo transformatoru.

Blīvās nezālēs gaisma vai divas nekaitētu.

Iespējams, vienīgais gaismas avots, ko var izmantot dīķa gaismas ķermeņos Tā ir kvēlspuldze ar halogēna spuldzi. Tradicionālajām spuldzēm nav ilgs kalpošanas laiks, un izdegušās spuldzes regulāri jāmaina baseina dibenā Tas nav tas aizraujošākais, ko darīt. Šķiedru optikas gaismas ķermeņi ir labākais risinājums ūdens objektu apgaismošanai. Šī tehnoloģija ir dārgāka, taču tā ir bez apkopes un pilnīgi droša.

Dīķa apgaismojuma iespējas.

  • Catellani & Smith izstrādātais Fil de Fer āra modelis
  • Modelis UpOGalleggio no Viabizzuno, dizains - Nanni Mario
  • Look Out modelis no rūpnīcas Delta Light
  • Modelis Acquaglobo no Slide rūpnīcas, dizains - Slide Design

Fil de Fer āra modelis, Catellani & Smith.Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: