Gustavsberg atvieglo tualetes poda tīrīšanu

Jaunā Gustavsberg atvērtā skalošanas tualete ir higiēniska un viegli tīrāma.

Gustavsberg izstrādā 5G84 Hygenic Flush tualeti ar jaunu skalošanas sistēmu. Šim modelim ir atvērta skalošanas mala, un katru reizi skalošanas laikā ūdens izskalo visu tualetes podiņu. Uz keramikas pārklājuma virsmām neveidojas baktērijas, un tās ir viegli kopjamas Nav nepieciešami agresīvi tīrīšanas līdzekļi. Easymount klāsts ir labākā izvēle sabiedriskajām telpām, turklāt to uzstādīšana ir ātra un vienkārša skolas, slimnīcas u. c.. Un, protams, tas ir lieliski piemērots lietošanai mājās. 5G84 Hygenic Flush tualeti var uzstādīt ar jebkuru no Gustavsberg Easymount uzstādīšanas sistēmām. Ietver mīkstu aizvēršanas/ātras atbrīvošanas sēdekli.

Lasīt arī  GROHE piešķir balvas par labāko plakātu
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: