Miassmobili piedāvā ieejas halli

Jaunas priekšnama mēbeles LaScala no rūpnīcas Miassmobili.

LaScala priekšnama priekšējās daļas ir izgatavotas Itālijā, izmantojot dabīgā koka un oša finieri ar dekapera apdari. Līstes, dekorētas ar masīvkoka kokgriezumu. Modulārais elementu izkārtojuma princips ļauj izveidot priekšnama mēbeļu kompozīcijas atbilstoši telpas īpatnībām.

Jūs varat iegādāties zāles mēbeles kādā no Miassmobili saloniem. Pārdošanas asistenti palīdzēs jums izvēlēties nepieciešamos moduļus un izstrādāt nepieciešamo izkārtojumu atbilstoši telpas izmēram.

LaScala Hall moduļu sistēma ir pieejama 2261 mm augstā versijā ar dažādiem nodalījumiem: stūra skapji, izliektas skapji ar stiklotām vai tukšām fasādēm, dažāda platuma sienas skapji ar vai bez plauktiem, apavu kastes ar dažāda platuma atvilktnēm un spoguli.

Lasīt arī  Jauni gaiteņi Sudbrock
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: