Trīs Poggenpohl apbalvojumi

Poggenpohl inovatīvā P'7350 virtuve iegūst trīs augstākos apbalvojumus uzreiz.

Inovatīvā arhitektoniskā virtuve P'7350 Design, ko vācu uzņēmumam Poggenpohl izstrādājusi Porsche Design Studio, kopš tās ieviešanas nav zaudējusi godalgas. No 2014. līdz 2015. gadam tās bija PLUS X Award 2014, Red Dot Award 2015, Interior Innovation Award 2015 un Good Design Award 2014. gadā. Virtuves uzvarētāju trofejām tagad pievienojušās vēl trīs prestižas dizaina balvas – "German Design Award 2016", "Focus Open 2015", "Materialica Design + Technology Award 2015".

Vācijas dizaina balva Vācijas Dizaina padomes augstākā balva. Nominēti produkti, kas izceļas ar izcilu kvalitāti un radošu dizainu. Poggenpohl virtuve ieguva Vācijas Dizaina balvas 2016 speciālbalvu par produktu dizainu. Īpašā pieminekļa tituls ir atzinība par izcilību dizainā, un tas ir atzinība izciliem dizaina un ražošanas uzņēmumiem.

Focus Open 2015- Bezpeļņas starptautiska balva. Apbalvošanas žūrija Poggenpohl virtuvi vērtēja šādās kategorijās: dizains, funkcionalitāte, inovatīvs pildījums, ergonomika, produkta topogrāfija, ilgtspēja, izturība, statuss, emocionalitāte un zīmola konsekvence. 2015. gada Materialica Silver Award produktu kategorijā P´7350 virtuve uzvarēja izstādē Materialica Minhenē, kur tika pasniegta Materialica Design + Technology Award balva.


Apsveriet citas Poggenpohl kolekcijas.

Lasīt arī  Whirlpool piedalījās izstādē Fuorisalone 2017
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: