Siemens cepeškrāsnī ir iebūvējis tvaicētāju

Izstādē IFA 2014 Berlīnē Siemens prezentēja savu "Virtuve 2".0" – tās nākotnes virtuves versija. Un prezentēja vairākus jaunus produktus ēdiena gatavošanai un veļas mazgāšanai.

Kombinētā cepeškrāsns, kas iekļauta iQ700 klāstā. Tā aizstāj divas virtuves ierīces uzreiz- Apvieno cepeškrāsns un mikroviļņu krāsns funkcijas. Divreiz ātrāka nekā tās priekšgājēja ( coolStart un varioSpeed ). Pica no saldētavas būs gatava 12 minūtēs, bet lazanja par 20. Ar 15 sildīšanas režīmiem, sensoriem un serdes zondi nodrošiniet, lai ēdiens būtu pagatavots līdz pilnībai. Ir arī ērts cepšanas sensors – nav nepieciešams izmantot zobu bakstāmo, lai noteiktu, kad kūka ir gatava.

Vēl viena Siemens iQ700 sērijas cepeškrāsns apvienojumā ar tvaika plītiņu. Pirmā, otrā un deserta pagatavošanu var veikt bez piepūles. CookControl Plus un cepšanas sensoru sistēma BakingSensor vada visos režīmos un funkcijās. Turklāt tos var vadīt, izmantojot skārienekrānu vai viedtālruni vienkārši lejupielādējiet mobilo lietotni.

Vairāk Siemens- inovāciju Vannas istabā vai virtuvē: iQ700 veļas mašīnas un veļas žāvētāji. Veļas mazgājamās mašīnas tagad piedāvā labākas mazgāšanas līdzekļa devas, elektrības un ūdens patēriņa brīdinājumus. Žāvētājs ir ātrāks Kilogramu veļas izmazgā 17 minūtēs. Pateicoties lielākam displejam un intuitīvai navigācijai, ierīces ir vieglāk lietojamas.

Lasīt arī  Nolte Küchen atklāj 2017. gada jaunumus un inovācijas
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: