Neff atjaunina savu plīts virsmu klāstu

Neff gāzes plītis no Neff tagad ir pieejamas ar jaunu gāzes kontroles tehnoloģiju.

Jaunas gāzes plīts ar 9 flameSelect® liesmas regulēšanas ierīcēm, Gāzes plūsmu un sildīšanas intensitāti var precīzi kontrolēt un regulēt: liesmu var regulēt pakāpeniski, sākot no zemākā līmeņa 1 lēnai gatavošanai līdz augstākajam līmenim 9 – dažiem ēdienu veidiem ātrai fritēšanai.

Daudzos modeļos izvēlētais jaudas līmenis ir norādīts 7 segmentu LED displejā, lai atvieglotu vizuālo kontroli. Displejā ir iebūvēts arī īpašs indikators, kas parāda atlikušā siltuma līmeni pēc plīts izslēgšanas. Īpašais gatavošanas zonu dizains nodrošina ekonomisku gāzes patēriņu, un termoelektriskā gāzes noplūdes novēršanas funkcija garantē pilnīgu drošību.

Īpaši izceļama Neff gāzes plīts plīts ar pieciem degļiem ir stikla keramikas plīts T29TA79N0. Četri standarta degļi ar dažādu jaudu un viens WOK deglis ar diviem liesmas gredzeniem un bezgalīgi regulējams 20 iespējamās pozīcijās no 0,3 līdz 6 kW. Atkarībā no izvēlētā trauka var aktivizēt vajadzīgās shēmas – Ārējais vai iekšējais, ar vienas rokas vadību abām liesmas ķēdēm. Īpaši izstrādāta degļa konstrukcija samazina gan gāzes patēriņu, gan vārīšanas laiku. Panelis tiek vadīts ar pieciem daudzrežīmu ķīļa slēdžiem.

Jaunās plītis ir pieejamas trīs dizainos, kas atspoguļo dažādu stilu izvēli. Tērauda paneļu dizaina raksturīga iezīme Smalki apstrādātie nerūsējošā tērauda un emaljētā tērauda elementi piešķir šīm ierīcēm īpaši modernu izskatu. Rūdīta stikla versija ir ideāli piemērota vēsām un minimālisma virtuvēm; stikla keramikas plīts ar integrētu uzstādīšanas rāmi rada pievilcīgu dizainu ar spēcīgiem akcentiem uz ierīcēm. Kausa režģu čuguna virsma ir īpaši karstumizturīga, padarot plīts virsmu gaišāku un papildinot tās izskatu.

Lasīt arī  Leroy Merlin prezentē savu jauno virtuves kolekciju
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: