Maskavā tiks atvērts Jekaterinas Elizarovas pop up veikals ASKO

ARTPLAY tiks atvērts pop-up veikals ar Jekaterinas Elizarovas izstrādāto sadzīves tehnikas kolekciju Elements by ASKO.

26. maijs Dizaina centra ARTPLAY teritorijā tiks atvērts pop-up veikals ASKO by Ekaterina Elizarova. "Pop-up" dizaina telpā ASKO skandināvu stila augsto tehnoloģiju sadzīves tehnikas kolekcija, kas tiks prezentēta veikalā. Veikala dizaina projektu izstrādājusi Latviešu dizainere Jekaterina Elizarova, daudzu prestižu balvu ieguvēja Red Dot, A'Design Award& Konkurss, Dizaina un dizaina starptautiskā balva, Mīļākais dizains.

Iznirstošo logu formāts Pop-up veikala pirmsākumi meklējami modes industrijā; tas ir pagaidu formāts, kas ļauj vairāk eksperimentēt ar izstāžu telpu. Lai izrotātu pop up veikala sienas, Jekaterina Elizarova ir izvēlējusies melnas un baltas svītras, papildinot tās ar detaļām ar rokām darinātu šuvju veidā. Attēlu papildina bagātīgs violets Manders tonis.

Pop-up veikalā būs apskatāmas modernas funkcionālās ierīces no Elements by ASKO. Tas ir izgatavots no melna stikla ar perlamutra nokrāsu, kas ierāmēts nerūsējošā tērauda rāmī un integrēts baltās spīdīgās virtuvēs, ko īpaši šim projektam izgatavojis Latvijas ražotājs Giulia Novars.

Maskavā tiks atvērts pop-up veikals ar Asko kolekciju Elements by Asko 26. maijā pulksten 19.00 ARTPLAY Dizaina centrs Ņižņajas Syromjatņičeskaja ielā 10, 2. ēka, A ieeja. Veikals uzņems apmeklētājus no 26. maija līdz 25. jūnijam.

Lasīt arī  Maria virtuves ar jaunām tehnoloģijām
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: