Leihta zelta trīsstūris

Šī Leicht virtuves iekārta MHK konkursā tika atzīta par Vācijas "skaistāko virtuvi".

Pēdējo astoņdesmit gadu laikā vācu uzņēmums Leicht ir vairākkārt ieguvis dizaina balvas. Pēc Zelta trijstūra balvas iegūšanas zīmols tikko saņēma vēl vienu apbalvojumu, ko MHK veic kopš 2005. gada Vācijas Virtuves tirdzniecības asociācija.

Pirmo vietu ieguva LAR GO-FG un ESPRI T kolekcijas, ko plānoja tirdzniecības partneris Leicht. Žūrija, kuras sastāvā bija pazīstami aktieri, mūziķi un TV raidījumu vadītāji, uzskatīja, ka virtuves iekārtas ir lakoniskas savā dizainā, un atzinīgi novērtēja neparasto kombināciju, kurā iegarenā sala ir savienota ar ēdamgaldu ar "banketu". Matēti baltā krāsā ietērptajām vienībām ir glancētu un matētu virsmu kombinācija. Virsmu daudzveidību izceļ daudzlīmeņu apgaismojums.

Aplūkojiet citus virtuves skapīšus no Leicht.

Lasīt arī  Körting ražo universālus virtuves traukus
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: