Hotpoint-Ariston gatavo itāļu gaumē

Slavenība šefpavārs Alessio Gini atklāj itāļu mājas ēdienu gatavošanas noslēpumus jaunajā pavārgrāmatā, kas izdota sadarbībā ar Hotpoint-Ariston.

«Itāļu gastronomiskās skices Krievijā – Hotpoint-Ariston jaunais izdevums. Slavenais šefpavārs Alessio Gini, kurš jau vairākus gadus strādā Krievijā, tajā stāsta par itāļu mājas virtuves tradīcijām un dalās ar savas ģimenes un radinieku labākajām receptēm no dažādiem valsts reģioniem. Katrai receptei ir pievienots vīna eksperta ieteikums.

Visi grāmatā ietvertie ēdieni tika gatavoti, izmantojot Hotpoint-Ariston zīmola ierīces: cepeškrāsni, daudzfunkcionālo blenderi ar tvaika gatavošanas funkciju, planetāro mikseri, digitālo tosteri, putukrējuma un gludu maisījumu putukrāsni, daudzfunkcionālo rokas mikseri, digitālo elektrisko tējkannu.

Lasīt arī  Labāk nekā no koka
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: