EuroCucina 2014. Tončelli būvē oglekļa virtuvi

Neredzamā oglekļa šķiedras virtuve – pirmā šāda veida virtuve.

Invisible ( angļu val. – «neredzams" )- Toncelli futūristiskā virtuve. Pirmā šāda veida konstrukcija, kurā kā viens no galvenajiem būvmateriāliem izmantots ogleklis. Līdz šim to izmantoja tikai fasādēm ( piemēram, Poggenpol Porsche Design P´7340 virtuvē ). Materiāls, kas jūsu virtuvi padarīs līdzīgu "viesim no nākotnes", īpaši izturīgs pret bojājumiem, tostarp pret augstām temperatūrām un tīrīšanas līdzekļiem.

Neparasti arī sienas skapīšu apdare. Atvilktņu un atvilktņu durvīm ir jauna lakota apdare pārklāti ar "šķidro metālu", kopā ar Liquid Metal. Virsma ir izturīga, rūsas un skrāpējumu izturīga.

Invisible virtuvi pārveido tās tīrās un vienkāršās līnijas un to, ka tajā nav izvirzījumu. Skapīšu durvis un atvilktnes atveras, nospiežot vienu pogu. Rītdienas virtuve nevarētu būt vairāk augsto tehnoloģiju: skārienjūtīgais ekrāns, interneta pieslēgums, skaņas sistēma.. Neliela daļa no iespējām.

Lasīt arī  Art Deco koncentrāts
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: