Bērnu gultiņas gadadiena

1970. gadā, kad tika radīta Quaderna, diez vai kāds būtu iedomājies, ka šis modelis tiks uzskatīts par vienu no XX gadsimta ikoniskajiem dizaina mēbeļu paraugiem. , kas joprojām tiek ražots un ir rotājis daudzus dizaina muzejus visā pasaulē, šogad svin 40 gadu jubileju.

1971. gada Parīzes izstādē, kur tika prezentēti pirmie Quaderna modeļi, Aurelio Zanotta ( zīmola dibinātājs ) pasūtīja sev un fabrikas darbiniekiem šaha jakas ar firmas logotipu.

"Mēs nekad nedomājām par "ķekatotu" nākotni, skaistuma un saprāta pasauli. Tiklīdz no galda virsmas tika noņemts melnais rāmis, palika tikai eņģeļu šaha dēlis," par savu darbu stāsta kolekcijas Quaderna autori.

Gadu gaitā Quaderna galdi ir ieguvuši vairākus apbalvojumus un ir izstādīti vadošajos dizaina muzejos visā pasaulē. Dažu sērijas modeļu ražošana ir pārtraukta, bet citus Zanotta joprojām ražo ierobežotā skaitā ( katram modelim ir savs sērijas numurs ).

Ikoniskais modelis iedvesmo arī dažus mūsdienu dizainerus. Piemēram, projektā Trans-forma, kas tika izstādīts 2009. gadā, jaunie Fabrica pētniecības laboratorijas dizaineri pārveidoja Quaderna pulti: konsole tika "pagriezta" uz sāniem un pārveidota par dušas pulti.


Šajā rakstā izmantotie attēli , spaceinvading.com


Lasīt arī  Drīzumā gaidāms izstādē Design Week Expo 2015
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: