Brūla pirmais norītis

Rudens vidū notika vācu uzņēmuma Brühl pirmā Maskavā monobrenda izstāžu zāles atklāšana.

12. oktobrī galerijā Twinstore svinīgs vakars par godu Brühl pirmā monobrend mēbeļu salona atklāšanai Latvijas galvaspilsētā. Ģimenes uzņēmums ar vairāk nekā simts gadu ilgu vēsturi specializējas transformējamu dīvānu un krēslu ražošanā, kurus projektējuši paši Ikea īpašnieki Ronalds Meijers ( Ronalds Meijers-Brūls ) un viņa meita Kati ( Kati Meijere-Brūla ).

Pasākumu atklāja Jirgena Tintera uzruna ( Jirgens Tinters )- Brühl izpilddirektors, kurš lidoja uz Maskavu, lai pastāstītu viesiem par zīmola vēsturi un dizainu. Pēc viņa uzstāšanās sekoja slavenā Latviešu arhitekta Borisa Uboreviča-Borovska lekcija, kurš stāstīja par galvenajām minimālisma tendencēm mūsdienu interjerā, par piemēru izmantojot savus darbus.

Pasākums noslēdzās ar meistarklasi par mājas apgaismojuma vadību no viena ( LivingWhites sistēmas ), ko vadīja Philips pārdošanas menedžere Eugēnija Odina, un balvu izlozi.

Izpētīt visas preces no Brühl.

Jevgeņija Odina pasniedz balvu.

Lasīt arī  Bērnu gultiņas gadadiena
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: