ArtDom ir Latvijas dizaina mēbeļu, interjera priekšmetu un mākslas izstāde

Izstādē piedalās slaveni Latvijas mēbeļu un dekorāciju ražotāji, priekšmetu dizaineri, mākslinieki un tēlnieki.

Izstāde notiks 2022. gada 1.-3. aprīlis, Winzavod Laikmetīgās mākslas centrs
Rīga, 4. Siromjatņitņicas ielas 4. koridors., 1/8 ēka 6, ieeja 14 ( Baltais veikals, Sarkanais veikals, Vintage istaba )
Ar akcijas kodu AGENCIJA atlaide biļetei / biļetēm

Projekta galvenais mērķis – veicināt attīstību Latvijas dizaina un ražošanas, iepazīstināt profesionālo sfēru un plašu cilvēku talantīgu darbu, spilgti vārdi, mīlestība pret savu biznesu.

Mūsu konkurenti: Aleksandrs Koval, Irina Chun, Igors Kurkin, mēbeļu ateljē Be home, Hamiltoun, mēbeļu studija OdinGeniy, dizainers gaismas Vetvi, Ivan Basov, Arseniy Brodach, Archpole, Top koncepcija, Hard massive un daudzi citi. 3 tematiskās istabas, 2500 kv. m.., Vairāk nekā 2000 unikālu priekšmetu, 150 dalībnieku, 15 runātāji.

Izstādes ietvaros mēs esam organizējuši biznesa programma, kuras mērķis ir pastāstīt par to, kā popularizēt zīmolu dizainā. Izglītojošajā daļā uzstāsies producenti, mārketinga eksperti, veiksmīgu dizaina studiju pārstāvji, kuri dalīsies pieredzē un zināšanās.

Izstāde piedāvā tematiskās lietišķās amatniecības darbnīcas. Izstādes viesi ir interjera dizaineri, arhitekti, dekoratori un visi, kas nav vienaldzīgi pret dizainu un mākslu.

Lasīt arī  Septembris ar franču akcentu
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: