Kohlera mākslas vēsture

Kohler produktu klāstā ir stikla un porcelāna izlietnes, vannas un maisītāji, kas izskatās kā mākslas darbi. Kohler izstrādājumu unikalitātes un skaistuma noslēpums? Kā tie tiek izgatavoti? Un tieši no turienes iedvesmu smeļas Kohler dizaineri?

Amerikāņu ražotājs Kohler ražo luksusa sanitārtehniku, vannas istabas mēbeles un virtuves aprīkojumu. Viņu devīze ir Izveidojiet pārlaicīgu dizainu – vai tas būtu minimālisma stilā veidots maisītājs vai gleznains izlietnis. Unikālas Kohler mēbeles var vislabāk atspoguļot lietotāja personību un paust viņa unikālo personību dzīvojamā telpā. Kohler Artist Edition kolekciju izlietnes ir labs šīs pieejas piemērs. Viņu radīšana – Kohler dizaina studijas un rūpnīcas darbinieku radošo spēku sinerģija, profesionālo prasmju un talantu apvienojums, lai sasniegtu perfektu rezultātu.

Meklē iedvesmu

Kad runa ir par dizainu, uzņēmums Kohler atzīst, ka ārpasaules skatījums ir plašs. Lai radītu ko patiesi neparastu, ir svarīgi pastāvīgi pārkāpt robežas tam, kā mēs uztveram apkārtējo vidi. Veidojot mēbeļu un sanitārtehnikas izstrādājumu kolekcijas, Kohler dizaineri meklē iedvesmu arhitektūrā, pēta slavenu mākslinieku darbus, pēta tradīcijas un labākos lietišķās mākslas paraugus. Šādas pieejas rezultātā tiek veidotas izstrādājumu skices un ornamentu skices, kas vēlāk tiek pārveidotas mākslas objektos.


Lasiet arī:

  • Natālija Bratana par moderno sanitārtehnikas izstrādājumu jaunajām iespējām
  • Krāsainas čaulas
  • Mazgāšanas tvertnes: konfigurācija

No koncepcijas līdz produktam

Attēlā: Pallene stikla izlietne no Kohler.

Kohler amatnieki meistarīgi strādā ar jebkuru materiālu – keramiku, bronzu vai marmoru. Kohler Artist Editions- gadījumā ir porcelāns un stikls. Porcelāna izlietnes ar ornamentiem ir izgatavotas, izmantojot senās tehnikas, kas tika izmantotas arī leģendārā Wedgewood un Spode porcelāna ražošanā. Pēc tam izlietnes tiek apgleznotas ar rokām ar rotājumiem, kas ir individuāli izstrādāti katrai izlietnes formai un iepriekš sagatavoti turpmākajam ražošanas procesam. Pēc dekorēšanas katru izstrādājumu apdedzina augstā temperatūrā rūpnīcas krāsnīs. Stikla izlietņu izgatavošanas process var ilgt vairākas dienas, un to pilnībā veic Kohler stikla pūtēji. Lai iegūtu vēlamo čaulas formu, tekstūru, krāsu un caurspīdīgumu, viņi kausē un pūš stiklu, precīzi formē un presē materiālu.

Lasīt arī  Jaunas žalūziju Climber funkcijas

Komandas pieeja

Kohler dizaineri un amatnieki strādā komandās visā produkta izstrādes gaitā. Tādējādi mākslinieciskā pieeja ir pilnībā iekļauta kolekcijas priekšmetu dizainā. Komandas darbs nodrošināja, ka katrs pieskāriens un līnija tika rūpīgi apsvērta un forma tika pilnveidota. Dizaina detaļu apspriešanas process, kas ietver ilgu izmēģinājumu un kļūdu periodu, dažkārt noved pie pilnīgi negaidītiem rezultātiem: rodas jaunas idejas, kas noved pie pilnīgas dizaina pārdomāšanas, kam seko korekcijas. Un Kohler komanda galu galā rada produktu, kas pilnībā atšķiras no sākotnējās skices, taču joprojām ir izcils gan estētiski, gan funkcionāli.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: