Sony piedāvā īpaši plānu planšetdatoru

Pusotru centimetru biezs Sony VAIO Tap 11 planšetdators.

Sony VAIO Tap 11 ir Japānas uzņēmuma pirmais planšetdators ar operētājsistēmu Windows 8. Tas ir viens no plānākajiem planšetdatoriem tirgū Korpusa biezums 10,5 mm.

Dators, kas aprīkots ar plānu bezvadu tastatūru ar skārienpaliktni. Tas kalpo arī kā aizsargpārklājums. Varat novietot tastatūru klēpī un novietot ierīci uz galda blakus. Uzturiet to pareizā leņķī, izmantojot nolokāmo kājiņu. Iekļauts jutīgs digitālais rakstāmspalva.

VAIO Tap 11 var izmantot kā infrasarkano staru tālvadības pulti: pārslēdziet kanālus, regulējiet skaļumu televizorā un citās ierīcēs. Jauns produkts pārdošanā tagad.

Lasīt arī  Filozofa rakstāmgalds
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: