Antons Pikulins par modernu elektrotehniku no Vācijas

Kā pārvaldīt māju no planšetdatora? Kādi slēdži ir Angelas Merkeles birojā? USB kontaktligzdu skaistums? saka JUNG, arhitektu un dizaina vadītājs Krievijā.

JUNG dibināts Vācijā 1912. gadā. Šodien tas ir viens no vadošajiem slēdžu un elektroinstalācijas sistēmu ražotājiem pasaulē.

A-creation 2-gang slēdžu stikls maigi balts no Jung. Par dizainu. Ir gandrīz neiespējami izdomāt kaut ko jaunu attiecībā uz pašu slēdžu formu, tāpēc mēs pievēršam lielāku uzmanību apdarei, krāsām un materiālu kombinācijām, izmantojot laika pārbaudi izturējušās sērijas. Populārākie materiāli šobrīd ir plastmasa, metāls un stikls, un krāsu izvēle ir gandrīz neierobežota. LS990 sērija no metāla un A-Creation no stikla šobrīd ir populārākie JUNG produkti.
Pielāgota dizaina piemērs Jung produktu virsmas. Par tā marķējumu. Viena no šī brīža tendencēm.. Elektroinstalācijas individualizācija. Tīmekļa vietnē Jung grafiskās programmas Latviešu valodas versiju, ar kuras palīdzību varat viegli izrotāt slēdzi vai kontaktligzdu ar attēlu, uzrakstu vai simboliem pēc jūsu izvēles. Jūsu izvēlētais dizains tiks uzklāts uz izstrādājuma, izmantojot lāzergravēšanu vai krāsainu drukāšanu.
LS 990 dimmer balts dimmera slēdzis no Jung. Par leģendāro sēriju. Modelim LS990 ir jau 45 gadi, un tā pamatā ir klasiskā kvadrātveida forma, ko bieži izmantoja Bauhaus dizaineri. Šajā sērijā mēs izmantojam trīs veidu materiālus – plastmasa, metāls un stikls. 79 dažādu krāsu kontaktligzdas un kontaktdakšas. Un iespējamo kombināciju skaits vairāk nekā 6000. Balti duroplasta modeļi ir uzstādīti Vācijas federālā kanclera birojā un Reihstāgā.
Colour 4320W in Les Couleurs VIF LS 990 in Les Couleurs® no Jung. Le Korbizjē palete. Šogad LS 990 sērijas modeļu klāstu papildināja jaunas un ekskluzīvas krāsas no slavenā 20. gadsimta arhitekta Le Korbizjē paletes. Tas nozīmē 40 pamata toņi un 23 dinamiskie toņi. To galvenā iezīme ir pilnīga krāsu atbilstība, neatkarīgi no tā, kādas krāsas mēs cenšamies saskaņot.
Smart Control Sākt no Jung. Par KNX. Tas pārvērš jūsu māju par viedo māju. Funkciju saraksts ir diezgan garš, starp populārākajām ir- Apgaismojuma vadība, klimata vadība ( apkure, ventilācija, gaisa kondicionēšana ) žalūzijas un slēģi, multimediju vadība ( video un audio vadība ). Sistēmu projektēja sertificēti speciālisti, kas uzstādīja un konfigurēja visas ierīces. Sistēmu var ērti kontrolēt no planšetdatora: varat redzēt mājas vai dzīvokļa plānu skaista attēla veidā, telpu fotoattēlus vai sarakstu, kurā norādītas visu kontrolējamo ierīču atrašanās vietas.
Jung multimediju savienotājs. Par USB uzlādi. To popularitāte nepārtraukti pieaug, un aizvien vairāk lietotāju tos uzstāda savās mājās vai birojos. Tā kā digitālajā laikmetā katra ierīce ir jāuzlādē, un lielākajai daļai ir iespēja uzlādēt, izmantojot USB, lai uzlādētu sīkrīku, nav nepieciešams izmantot adapteri lādētāja veidā, jums ir nepieciešams tikai vads, kas ir savienots ar USB kontaktligzdu.
Lasīt arī  Schneider Electric ietaupa enerģiju


jung.de

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: