Sokolov kopā ar interneta lietotājiem rada rotaslietas

Sokolov juvelierizstrādājumu uzņēmums laidīs klajā pasaulē pirmo rotaslietu kolekciju, ko radījuši parastie interneta lietotāji.

2017. gada jūlijs Sokolovs uzsāk interesantu radošo eksperimentu tiešsaistes radošā laboratorija, kurā ikviens, kam ir interneta pieslēgums, var piedalīties zīmola kolekcijas izveides procesā. Profesionāli mākslinieki un dizaineri iedzīvinās Sokolov Creative Lab projekta dalībnieku labākās idejas, cenšoties pēc iespējas precīzāk nodot emocijas un sajūtas. Veidojot rotaslietas, viņas pastāvīgi uztur dialogu un konsultējas ar kolekcijas iedvesmotāju.

Ar tautas balsojuma un profesionālas žūrijas lēmumu Aleksandrs Rogovs, Maša Fjodorova, Darja Jadernaja un uzņēmuma vadītāji, konkursa finālisti nosauks uzvarētāju, kurš radīs rotaslietu kolekciju un saņems 200 000 Euro prēmiju. Juvelierizstrādājumi tapuši sadarbībā ar Sokolova māksliniekiem un juvelierizstrādājumu dizaineriem, un tie tiks ražoti ierobežotā skaitā un pārdoti zīmola partnerveikalos.

Dalībnieki var publicēt savus darbus konkursa lapā.

Lasīt arī  Martins Valers par valstu savstarpējo ietekmi uz interjera dizainu
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: