Panasonic rada neredzamu televizoru

Panasonic jaunums ir televizora koncepcija, kas izskatās kā vienkāršs spogulis vai stikla panelis.

Panasonic inženieri ir izstrādājuši caurspīdīga televizora/displejera koncepciju, kura prototips tika prezentēts nesen Lasvegasā notikušajā patērētāju elektronikas izstādē. Caurspīdīgs LED panelis 65 collu diagonāle. Izslēgtu to var pārveidot, piemēram, par stikla plaukta durvīm. Ieslēdziet to un sāciet raidīt filmas, fotoattēlus un ziņas augstā kvalitātē. Caurspīdīgais Panasonic televizors var pat mainīt skatu aiz loga, jo teorētiski tas ir iebūvēts loga rāmī. Panasonic atzīst šīs izstrādes potenciālu, jo to var izmantot ne tikai "viedās mājās", bet arī komerciāliem mērķiem kā demonstrācijas iekārtas veikaliem, izstāžu zālēm u. c..

Lasīt arī  Tatjana Kudrjavceva par naturālistu projektu un dabas lomu cilvēka dzīvē
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: