Maharaja Interiors apbalvo konkursa uzvarētājus n

Ir noslēdzies sešās sezonas konkurss vietnē PinWin, kas veltīts austrumnieciskiem interjeriem. Galerijas organizators Maharajah Interiors izsludina rezultātus un aicina uzvarētājus saņemt dāvanas.

Tiešsaistes platformā PinWin rīkotais austrumu interjeru konkurss noslēdzās ar. Konkursu rīko Maharajah Interiors Gallery, kas ir sarūpējusi vērtīgas balvas ne tikai uzvarētājiem, bet arī visiem konkursa dalībniekiem.

Saskaņā ar fināla rezultātiem visi dizaineri, kas iesūtīja savus darbus konkursam, saņems pastāvīgu 20% atlaidi galerijā un "Dizaina līgumu" sadarbībai. Nedēļu uzvarētājus gaida sertifikāts 40% no pirmā pirkuma un dāvana. Sertifikāti un atlaides attiecas uz visām mēbelēm, apgaismojumu un tekstilizstrādājumiem; atlaide ir spēkā visām precēm, kas iegādātas pirmajā pārdošanā.

Galveno balvu – dāvanu kuponu 250 000 Euro vērtībā – saņems kategorijas "Labākais īstenotais projekts" uzvarētāji Ekaterina Vladimirova un "Labākais 3D dizains" Maikls Novinskis. Viņi saņems arī 40% atlaidi pirmajam pirkumam un dāvanu.

Balvas un sertifikāti gaidiet uzvarētājus no 2015. gada 20. maija līdz 30. jūnijam Maharajah Interiors 11 Kuzņeckis Most.

Sertifikāti ir derīgi līdz 2015. gada beigām.


Skatiet uzvarētāju darbus PinWin vietnē.

Lasīt arī  Pirmais Crate and Barrel veikals tika atvērts Maskavā
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: