JUNG laiž klajā interkomu stacijas

JUNG laiž klajā iekštelpu audio un video stacijas durvju komunikācijai, kas aprīkotas ar SIEDLE sistēmas tehnoloģiju.

Vācijas instalācijas produktu ražotājs JUNG uzsāk SIEDLE, pasaules eksperta interkomu sistēmu jomā, darbību. Paneļu priekšrocības Kärcher Full Control ir modulāra konstrukcija, kas nodrošina elastīgu uzstādīšanu, plašu montāžas iespēju izvēli, iespēju izmantot vadības moduli ar pogas pogu, kā arī audio vai video montāžu vienā vai vairākos rāmjos.

Krāsainais TFT displejs nodrošina skaidru pārskatu. 11 zvana signāli, runas un durvju atvēršanas poga. Audio panelis ļauj regulēt skaļumu līdz 92 dB, lai jūs varētu lieliski dzirdēt viens otru. Standarta iekštelpu panelis ir JUNG īpaši izstrādāts kompaktai uzstādīšanai. Tas atbilst visām interkomu pamatprasībām. Papildus zvanīšanas, runas un durvju atvēršanas funkcijai tam ir papildu iekšējā zvana iespēja, aizsardzība pret piesitieniem, 11 zvana signāli 5 skaļuma līmeņos ( līdz 83 dB ).

Lai ātri un pareizi izvēlētos pareizo JUNG iekštelpu staciju, varat izmantot tiešsaistes konfiguratoru. Tā fiksē lietotāja izvēlēto dizainu, tehniskos parametrus un uzstādīšanas metodi un nosūta PDF failu pa e-pastu.


Izpētiet citas Junga kolekcijas.

Lasīt arī  Interlight Moscow rīko konkursu PinWin vietnē
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: