Julia Prygunkova: IKEA atklāj kārtis

Kāpēc IKEA ir zemas cenas un nav plaģiāta, kā dāņu studenti izvēlējās 50 dizaina priekšmetus mazam dzīvoklim un kur iemīlēties augusta beigās, stāsta IKEA Latvijas sabiedrisko attiecību un merčendaizinga vadītāja.

Zemo cenu noslēpums. Cilvēki par mums saka, ka mēs dejojam ap cenu. Jā, patiešām, kad mēs radām jaunu produktu, mēs aplūkojam līdzīgu produktu vidējo tirgus cenu un cenšamies nepārsniegt tās robežas. Vēl viens noslēpums apjoma. Mēs saņemam lielas atlaides no piegādātājiem, ja pērkam lielos daudzumos. Daudz mums palīdz arī plakanie iepakojumi un pašsaliktie komplekti. Mēs vienkārši neveicam papildu darbu. Kāpēc? — ja pircēji to visu var izdarīt paši.
Par ģeogrāfiju. Katram IKEA produktam ir savs stāsts. Un tās visas sākas ar kopīgu ideju – Veiciet pārmaiņas daudzu cilvēku ikdienas dzīvē. Dažādu valstu iedzīvotājiem ir daudz kopīga, taču ir arī dažas īpatnības. Tāpēc mēs katru gadu apmeklējam tūkstošiem cilvēku mājas, lai noskaidrotu viņu vajadzības un vēlmes. Mēs attiecīgi veidojam savu veikalu portfeli visā pasaulē. Tomēr lielākā daļa produktu Anglijā, Vācijā un Krievijā ir vienādi.
Par plaģiātismu. Kritiķi dažkārt uzmin pazīstamu mēbeļu un mēbeļu siluetus mūsu lietās. Kopumā mūsu dizaina pamatā ir skandināvu stils vienkārša, kodolīga, pieejama. Un iedvesma var nākt no jebkuras vietas, pat no ikdienišķām lietām. Nav pārsteigums, ka dažkārt dažādu cilvēku radošais pasaules redzējums pārklājas. Šī domu līdzība apliecina stilu nepārtrauktību un cikliskumu. Dizainā, tāpat kā jebkurā citā nozarē, ir tendences, kas vienmēr ir aktuālas!
Par autora dizainu. IKEA PS ( PS nozīmē Post Scriptum )- tā ir dizaina kolekcija, kas veltīta idejai. Kopš 1995. gada mēs to izdodam reizi divos gados. 2014. gadā viņas moto bija «Vienmēr kustībā". Pat ja joprojām īrējat nelielu dzīvokli un bieži pārvietojaties nav iemesla atteikties no laba dizaina. Kolekcijas radīšanai tika piesaistīti 14 starptautiski dizaineri no visas pasaules, kuri strādāja kopā, nevienu no viņiem neaizverot savā darbnīcā. Šo kopīgo pūliņu rezultāts ir 150 darbi. Tad mēs uzaicinājām 15 Dānijas dizaina studentus. Viņi izslēdza visu, kas, viņuprāt, nebija piemērots jauniešiem. Tātad kolekcijā ir palikuši aptuveni 50 vienību.
Par mīlestību. Viņa būs mūsu jaunā 2015. gada kataloga tēma, kas tiks izdots augusta beigās. Ņemiet vērā, ka runa nav tikai par mīlestību uz mājām, bet gan par mīlestību mājās. 28. augustā mēs sāksim izplatīt katalogu pastkastītēs. No 29. līdz 31. augustam aicinām ikvienu uz Gorkija parku pamodināt savu mīlestību, pārlūkot katalogu, atrast savu ideālo guļamistabu un uzzināt, kas notiks interaktīvajā "Mīlestības atmodas istabā".
Lasīt arī  Ziedu pārdošana!
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: