Jaunā gada dzīvokļi no Urban Group

Jaunā gada vakarā attīstītājs Urban Group ir atklājis ierobežotas tirāžas kapsulāro Hautecouture dzīvokļu kolekciju.

Kolekcijā ir astoņi dzīvokļi: relaksējošs dzīvoklis ar divām terasēm ar skatu uz mežu un panorāmas ekolauks ar jumta terasi pēdējā stāvā Laikovā, penthauss ar divām terasēm un ziemas dārzu uz erkeru loga Lesoberežnij ekociematā.

Kūrortpilsētā Mitino O2 klāstu pārstāv divstāvu dzīvoklis ar arkveida logiem un terasi, kā arī viesību dzīvoklis ar atpūtas telpu svinībām uz jumta.

"Vidnoy Gorod" kapsulu kolekcijā ietilpst plašs dzīvoklis ar apdari, augstiem griestiem, franču logiem un 270 grādu skatu, kā arī četru istabu dzīvoklis ar erkeri un savu ieeju no terases zonas.

Unikālo partiju cena sākas no 6,7 miljoniem Euro.

Lasīt arī  Ann Marie Commendor profesionāli rada modi
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: