Izstāde Mihaila Bulgakova mirušās dvēseles

28. augustā Gogoļa nama Jaunajā spārnā tiek atklāta izstāde "Mihaila Bulgakova Mirušās dvēseles", kas ir M. Gogoļa muzeja Maskavā kopprojekts.. Bulgakovs un Jaunais spārns, uzsverot abu rakstnieku literāro radniecību.

Izstāde būs apskatāma no 29. augusta līdz 24. novembrim:

Tie skatītājus aizvedīs cauri 20. un 30. gadiem. Ar "Hudka" redakcijas starpniecību, kur starp rakstāmmašīnām un glāzēm nepabeigtas tējas gulst memuāri, fotogrāfijas un "Piezīmes par aprocēm". Uz teātra skatuves ar daudzām lugas "Mirušās dvēseles" dramatizējuma skicēm un ražošanas skices. Kinozāle ar Bulgakova scenāriju līdz šim neizdotajām versijām Spoguļistabā, kurā satiekas Gogoļa un Bulgakova likteņu līnijas.

Izstāde veidojas kā sarežģīta refleksiju sistēma, kurā lasītājs redz Gogolu Bulgakova acīm, Bulgakovs redz mūsdienu realitāti Gogoļa acīm, bet apmeklētājs atrod spoguļus rakstnieku biogrāfijās un tagadnes garu pazīstamos stāstos.


VĒLAMĀ PIEKĻUVE

Biļetes cena: 150 p. — pilns, 100 p. — preferenciālais

Lasīt arī  OPERA Italia: Itālijas dizaina harmonija
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: